لوگو اطلس چمن

قیمت چمن مصنوعی

قیمت چمن مصنوعی
07
مهر
1398
قیمت چمن مصنوعی برای بالکن، تراس، ویلا،‌ مهدکودک، مدرسه، منزل، حیاط، زمین فوتسال و انواع مدل چمن مصنوعی. لیست به روز ترین و آخرین قیمت چمن مصنوعی

اگر به دنبال خرید چمن مصنوعی با قیمت مناسب هستید و اطلاعی از قیمتهای چمن مصنوعی ندارید با ما همراه باشید ما در این مقاله شما را با عوامل تاثیر گذار برقیمت چمن مصنوعی آشنا می کنیم.

لیست قیمت چمن مصنوعی

یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری در خرید چمن مصنوعی قیمت چمن مصنوعی در سال 1401 می باشد. برای خرید چمن مصنوعی همیشه سوال چمن مصنوعی متری چند برای خریداران وجود دارد. تیم اطلس چمن برای راحتی مشتریان در مشاهده قیمت، تخفیف چمن مصنوعی و انتخاب چمن مصنوعی یک لیست به روز از قیمت تمامی محصولات تولیدی خودش شرکت های دیگر و چمن مصنوعی وارداتی را آماده کرده است.

لیست قیمت چمن مصنوعی امروز 5 تیر 1401

یاس
8 میل
138000 تومان
باران
10 میل
اتمام موجودی
فیروزه
11 میل
148000 تومان
مگنولیا
10 میل
تماس بگیرید
مگنولیا
13 میل
تماس بگیرید
آوانا
15 میل
170000 تومان
آوانا (کم تراکم)
15 میل اقتصادی
138000 تومان
پردیس
15 میل
172000 تومان
مارال
15 میل
172000 تومان
آوانا
20 میل
اتمام موجودی
آوانا
25 میل تک لایه
195000 تومان
آوانا
25 میل دو لایه
اتمام موجودی
اطلس جدید (نخ پهن)
15 میل
172000 تومان
اطلس سوزنی
15 میل پر تراکم
175000 تومان
اطلس سوزنی
25 میل
187000 تومان
اطلس سوزنی
35 میل
تماس بگیرید
اطلس جدید
25 میل
تماس بگیرید
آرنا
25 میل
195000 تومان
رویال بلژیکی
20 میل
285000 تومان
رویال بلژیکی
25 میل
295000 تومان
سایه
25 میل
185000 تومان
سایه
30 میل
اتمام موجودی
رز
30 میل
250000 تومان
دو بافت بهاره آلما
25 میل
240000 تومان
دو بافت بهاره
20 میل
190000 تومان
دو بافت بهاره
30 میل
245000 تومان
دو بافت بهاره
45 میل
290000 تومان
دو بافت بهاره رویال
30 میل پر تراکم
255000 تومان
پاییز
20 میل
190000 تومان
پاییز
30 میل
تماس بگیرید
پاییز 4 نخ
25 میل
255000 تومان
پاییز
35 میل
275000 تومان
پاییز 4 نخ
45 میل
290000 تومان
سایا
15 میل الیاف اسکاتلندی
تماس بگیرید
لونا
25 میل
190000 تومان
سایا
25 میل الیاف اسکاتلندی الیاف هلندی
تماس بگیرید
آریس تیره
8 میل
تماس بگیرید
آریس روشن
8 میل
تماس بگیرید
پاییز اطلسی VIP
25 میل
255000 تومان
فوتبالی هاتکو مدل امگا
50 میل تاییدیه فیفا
تماس بگیرید
فوتبالی هاتکو
50 میل تاییدیه فیفا ساخت ترکیه دو لایه
تماس بگیرید
منوفیلامنت فوتبالی
50 میل تاییدیه فیفا هلندی
تماس بگیرید
فوتبالی هاتکو
50 میل تاییدیه فیفا ساخت ترکیه سه لایه
تماس بگیرید
منوفیلامنت فوتبالی
50 میل تاییدیه فیفا ساخت ایران الیاف اسکاتلندی
تماس بگیرید
منوفیلامنت رویال طرح آرژانتینی
50 میل تاییدیه فیفا ساخت ایران الیاف ایرانی سه لایه
تماس بگیرید
منوفیلامنت طرح آرژانتینی
50 میل تاییدیه فیفا ساخت ایران الیاف ایرانی دو لایه
تماس بگیرید
چمن مصنوعی فوتبالی (دوبی)
50 میل تاییدیه فیفا عرض رول 2 متری
اتمام موجودی
فنس چمنی
چشمه 5x5
268000 تومان
فنس چمنی
چشمه 4x4
285000 تومان
دستگاه فرچه
ساخت اطلس چمن
20000000 تومان
دستگاه فرچه شرکتی
ساخت اطلس چمن عرض 65 سانتی
19000000 تومان
دستگاه فرچه شرکتی
ساخت اطلس چمن عرض 90 سانتی
24000000 تومان
چسب چمن مصنوعی
دو جزئی اطلس چمن 23 کیلو
1850000 تومان
چسب چمن مصنوعی
دو جزئی اطلس چمن 11/500 کیلو
950000 تومان
چسب چمن مصنوعی
دو جزئی اطلس چمن 5/750 کیلو
550000 تومان

امروزه کاربردهای چمن مصنوعی بسیار فراتر از گذشته شده و به صورت روز افزون نیز بیشتر هم می شود. در هر جایی که فکرش را بکنید می توان چمن مصنوعی به کار برد. هر شخصی بنا به دلایلی مایل به استفاده از چمن مصنوعی می باشد. اما برای خرید چمن مصنوعی مطلع شدن از قیمت و نحوه محاسبه قیمت چمن مصنوعی یکی از چالش های پیش روی مشتریان است. در خصوص قیمت چمن مصنوعی  در هنگام خرید سوالاتی برای خریدار پیش می آید که دور از انتظار هم نیست. هر خریداری بر اساس نتیجه گیری های خودش برداشت هایی را از قیمت های اعلامی دارد و این پرسش ها به ذهنشان خطور می کند:

آیا قیمت چمن مصنوعی متری می باشد؟ در پاسخ به متری بودن محاسبه قیمت چمن مصنوعی باید بگوییم که بله قیمت چمن مصنوعی متری محاسبه می گردد و قیمت چمن مصنوعی در هر متر مربع معیار ما قرار دارد.

آیا چمن مصنوعی به صورت تکی و غیر متری به فروش می رسد؟ برخی از انواع محصولات چمن مصنوعی به صورت تایل یا نواری فروخت می شود که باید برای استعلام قیمت این نوع محصولات کمی دقت شود.

آیا نصب چمن مصنوعی رایگان است؟ برای نصب چمن مصنوعی نیاز به انجام کارهایی می باشد که توسط نصابان حرفه ای انجام می شود. همچنین چسب چمن مصنوعی برای نصب چمن مصنوعی چسب دو جزئی بسیار باکیفیت می باشد که خودش قیمت مجزایی از چمن مصنوعی دارد. البته خودتان هم می توانید چمن مصنوعی را نصب بکنید که مشاوران ما به شما در این زمینه کمک خواهند کرد.

ارتفاع نخ چمن مصنوعی بر روی قیمت چمن مصنوعی تاثیر گذار است؟ یکی از مولفه های قیمت گذاری چمن مصنوعی ارتفاع نخ به کار رفته شده بر روی چمن مصنوعی می باشد. هر چقدر ارتفاع نخ کوتاه تر باشد چمن مصنوعی ارزان تر است.

آیا هر چقدر تراکم چمن مصنوعی کمتر باشد چمن مصنوعی ارزان تر است؟ تعداد گره های عرضی و طولی چمن مصنوعی تراکم چمن مصنوعی را تشکیل می دهند و هر چقدر کمتر باشند هزینه تولید را کاهش و سرعت تولید را افزایش می دهد به همین جهت سبب ارزان تر شدن قیمت چمن مصنوعی می شود.

مقرون به صرفه بودن چمن مصنوعی

استفاده از چمن های طبیعی نسبت به گذشته به دلیل هزینه های بالای نگهداری بسیار کمتر شده است در عوض استفاده از چمن مصنوعی به دلیل هزینه های پایین و عدم نیاز به نگهداری بسیار رایج شده. مقرون به صرفه بودن قیمت چمن مصنوعی باعث شده تا انتخاب مناسبی برای زمین های ورزشی، زمین های بازی کودکان، حیاط و... باشد. چمن مصنوعی براساس جنس و کیفیتی که عرضه می شود قیمت گذاری می شود که در ادامه موارد تاثیر گذار بر این دو عامل را مورد بررسی قرار می دهیم اما نکته مهم  این است که انتخاب و استفاده از چمن مصنوعی به علت طول عمر مفید 5 تا 7 سال یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.

چمن مصنوعی

 

عوامل موثر بر قیمت چمن مصنوعی

به دلایل متعددی قیمت چمن مصنوعی در همه جا یکسان نیست و به عوامل زیادی چون کشور سازنده، جنس، ارتفاع، تراکم، وزن، شکل، متراژ و وجود سطوح شیب دار در محوطه بستگی دارد که همه این عوامل را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

کشور سازنده چمن مصنوعی

کشور سازنده چمن مصنوعی یکی از مولفه های تاثیر گذار بر قیمت چمن مصنوعی می باشد. نحوه سفارش و ارسال آن از کشور مورد نظر بر روی قیمت چمن مصنوعی می تواند تاثیر زیادی بگذارد. با توجه به نرخ ارز و سختی های واردات به دلیل تحریم ها بیشتر محصولات ساخت ایران می باشد. یا فقط الیاف چمن مصنوعی از خارج از ایرام وارد و در داخل مونتاژ می شود.

جنس چمن مصنوعی

مولفه بعدی کیفیت چمن مصنوعی است.جنس چمن مصنوعی معمولا از پلی پروپیلن، نایلون، پلی اتیلن، LSR، XTREME می باشد که توسط شرکت سازنده چمن مصنوعی مشخص می شود.که همه این موارد تاثیر به سزایی در قیمت چمن مصنوعی دارند.

ارتفاع چمن مصنوعی

یک عامل مهم در قیمت چمن مصنوعی ارتفاع چمن می باشد. در بازار چمن هایی با ارتفاع مختلف وجود دارد و بسته به نیاز مشتری به فروش می رسد. برای مثال الیاف چمن مصنوعی زمین فوتسال ارتفاع استانداردی را داراست و چمن مصنوعی تراس و کنار استخر دارای الیاف بلند تری می باشند.

تراکم چمن مصنوعی

عامل مهم بعدی که تاثیر مستقیمی بر قیمت چمن مصنوعی دارد تراکم چمن است.هر چه تراکم چمن بالا باشد قیمت آن نیز بالا می رود. توجه داشته باشید که چمن هایی که تراکم بالا دارند کیفیت و عمر بیشتری را دارا هستند و زیبایی خیره کننده ای به فضا می دهند. هزینه کردن در این مورد واقعا ارزشمند و هوشمندانه است.

وزن چمن مصنوعی

وزن چمن مصنوعی با توجه به جنس،تراکم،ارتفاع الیاف متغییر است و رابطه مستقیمی با قیمت چمن مصنوعی دارد.هر چه تراکم و ارتفاع چمن بیشتر باشد و از جنس های مرغوب تری ساخته شده باشد وزن چمن بالاتر می رود و به طبع قیمت چمن مصنوعی افزایش پیدا می کند.

شکل چمن مصنوعی

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت چمن مصنوعی شکل چمن مصنوعی است. که عموما C ، U و V شکل هستند. هر چه نفوذ پذیری بالاتر رود قیمت چمن مصنوعی کاهش می یابد.

متراژ محوطه

هر متر مربع از محوطه تعیین کننده مقدار چمن مورد نیاز و قیمت چمن مصنوعی است.

سطوح شیب دار

وجود تپه و سطوح شیب دار می تواند تاثیر به سزایی بر قیمت چمن مصنوعی داشته باشد.زیرا باعث ایجاد کار اضافی و دشوار بر روی سطح می شود.

نگهداری چمن مصنوعی

استفاده از چمن مصنوعی با هزینه پایین

با انتخاب چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد. همانطور که میدانید چمن مصنوعی نیازی به نگهداری و آبیاری ندارد و در هر آب و هوایی سبز و سالم باقی می ماند. اگر میخواهید از سبزی و زیبایی چمن مصنوعی در هر فصلی بهره ببرید و همچنین هزینه کمی بابت آن پرداخت کنید می توانید از ایده چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ های حیاط و بالکن استفاده کنید.استفاده از چمن مصنوعی در بین فضای سنگ و موزاییک یک ایده نوآورانه است و در عین حال با کمترین هزینه زیبایی خیره کننده ای به فضای شما می بخشد. برای اجرای این سبک باید بین سنگ ها فضایی با عرض 3 تا 6 سانتی متر ایجاد کرد و پس از ایجاد بستر سازی مناسب چمن مصنوعی را در عمق یک سانتی متری از شیار با استفاده از چسب مخصوص نصب کرد.

­­قیمت چمن مصنوعی حیاط

یکی از کاربردهای چمن مصنوعی در حیاط منازل و باغ و ویلاهای شخصی و یا تجاری می باشد. استفاده از چمن مصنوعی در حیاط از پرکاربرد ترین مصارف چمن مصنوعی است. افرادی که قصد نصب چمن مصنوعی حیاط را دارند بی شک در ابتدا مایلند تا از قیمت چمن مصنوعی حیاط مطلع شوند. برای دانستن قیمت چمن مصنوعی حیاط می بایست در مرحله اول نوع استفاده از چمن مصنوعی در حیاط را مشخص ­­­کنید. میزان قیمت چمن مصنوعی حیاط ارتباط مستقیمی با نوع کاربرد چمن مصنوعی در حیاط را دارد.

چمن مصنوعی در حیاط می تواند کاربرد های متنوعی داشته باشد. چمن مصنوعی در حیاط را به شکل های گوناگونی می توان مورد استفاده قرار داد. استفاده از چمن مصنوعی حیاط در بخش های متفاوتی از جمله چمن مصنوعی باغچه، چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ، چمن مصنوعی پله، چمن مصنوعی بر روی سطوح صاف و سخت امکان پذیر است. بنابراین قیمت اجرای چمن مصنوعی در هر کدام از این موارد متفاوت می باشد. چرا که بسته به نوع کاربرد و اجرا چمن مصنوعی مورد استفاده متراژ، ارتفاع، جنس، بافت، نوع نصب متفاوتی خواهد داشت، که تمامی این موارد همان طور که پیش تر اشاره کردیم، تاثیر بسزایی در قیمت چمن مصنوعی خواهند داشت. بنابراین برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی ابتدا نوع کاربرد چمن مصنوعی را در حیاط خود مشخص کنید. سپس با توجه به نوع کاربرد چمن مصنوعی مورد نظر و مناسب را انتخاب کرده و از کارشناسان با تجربه شرکت اطلس چمن درخواست کنید تا قیمت چمن مصنوعی حیاط را برای شما برآورد کنند.

قیمت چمن مصنوعی حیاط

قیمت چمن مصنوعی برای بالکن متری چند است

همیشه بالکن به دلیل آرامش و سکوتی که در آن نهفته است به عنوان یک استراحتگاه و و محلی دنج مورد استفاده قرار می گیرد. فضای بالکن برای نصب چمن مصنوعی فوق العاده است هم می توانید برای کف بالکن چمن مصنوعی نصب بکنید که به شما پیشنهاد می دهیم که حتما این کار را انجام بدهید و هم می توانید از چمن مصنوعی دیواری برای بالکن استفاده کنید که نمایی فوق العاده به فضای بالکن شما می دهد. برای چمن مصنوعی کف بالکن می توانید از چمن مصنوعی آریس، یاس و فیروزه که جزو مدل های چمن مصنوعی ارزان قیمت ما می باشند استفاده کنید. همچنین در قیمت های متعادل می توانید مدل های 25 و 30 میل مانند پاییز، اطلس سوزنی و آوانا را در بالکن نصب کنید. اگر به دنبال خرید مدل های گران قیمت چمن مصنوعی می باشید ما مدل های گران قیمت هم داریم که کیفیت فوق العاده ای دارند مدل رویال بلژیکی 20 و 25 میل با برای فضای بالکن بسیار مناسب و زیبنده می باشد. قیمت هر متر مربع چمن مصنوعی بالکن از 100 هزار تومان آغاز می شود که شما مشتریان عزیز با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه می توانید فضای بالکن منزلتان را به محیطی رویایی برای استفاده از اوقات فراغت خود تبدیل کنید.

هزینه نصب چمن مصنوعی

هزینه نصب چمن مصنوعی بستگی به اجرای آن دارد.به طور مثال هزینه اجرای چمن مصنوعی در یک سطح صاف نسبت به سطوح شیب دار، زاویه دار و فضای بین سنگ ها متفاوت است و این تفاوت قیمت به علت میزان چسب مصرفی و ظریف کاری است.

خرید چمن مصنوعی

شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن دارای یک دهه سابقه درخشان در فروش و نصب انواع چمن مصنوعی و ارسال آن به سراسر ایران می باشد. شما می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در وب سایت اطلس چمن برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی و خرید چمن مصنوعی اقدام کرده و اطلاعات لازم در این خصوص را از کارشناسان ما کسب کنید.