آیا امکان خرید چمن مصنوعی به صورت دست دوم وجود دارد؟

از کجا می توانیم چمن دست دوم پیدا کنیم؟ ما سعی کرده ایم که در این مقاله به چگونگی پیدا کردن و استفاده از چمن مصنوعی دست دوم بپردازیم.

چمن مصنوعی دست دوم

چمن مصنوعی چیست؟

حتما شما می دانید که چمن مصنوعی از الیاف مصنوعی که مختص این کار است ساخته شده است که این الیاف از ترکیباتی خاص تشکیل شده است که شباهت خیلی زیادی به چمن طبیعی دارد. در گذشته چمن مصنوعی بیشتر برای بازی های که برگزاری آن وابسته به چمن بود مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه در اکثر خانه ها برای تزیئنات بالکن حیاط، ویلاها، اماکن اداری، تجاری و یا جاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دلایل اصلی و مهم که باعث پرطرفدار شدن چمن مصنوعی بین مردم شده این است که نیاز چندانی به مراقبت (کوتاه کردن، آب دادن و یا رسیدگی روزانه) ندارد. یک نکته را نیز به خاطر بسپارید که چمن مصنوعی برای ورزش های که سنگین و به چمن آسیب می رسانند و یا احتمال دارد نور خورشید به آن به شکل کامل نرسد بسیار مناسب و به صرفه  می باشد.

آیا امکان استفاده دوباره از چمن مصنوعی وجود دارد؟

ما سعی کرده ایم که در این مقاله به چگونگی استفاده از چمن مصنوعی دست دوم بپردازیم. همانطور که اطلاع دارید امروزه چمن مصنوعی طرفداران زیادی پیدا کرده. چمن دست دوم معمولا چمن های فوتبال هستند ممکن است چمن های فوتبال پس از چندین سال تعویض شوند که ممکن است بعضی از جاهای زمین (دروازه ، وسط زمین) بیشترین فشار به آنها وارد شود و زودتر از چمن های مناطق دیگر خراب و پوسیده شود. در نتیجه این چمن ها دارای قیمت های مختلفی هستند که با توجه به درصد خرابی، کیفیت آن قیمت مختلفی دارند. قیمت این نوع از چمن ها توسط کارشناسان اطلس چمن مشخص می شود.

 

چمن مصنوعی

آیا خرید چمن مصنوعی دست دوم به صرفه است؟ قیمت آن چقدر است؟

حتما به این نکته دقت کنید که قیمت چمن مصنوعی دست دوم به کیفیت و ساییدگی و رنگ آن بستگی دارد ممکن است بعضی از قسمت های  چمن بیشتر آسیب دیده باشند و بعضی از قسمت های چمن  آسیب کمتری دیده باشند پس قیمت این دو چمن باهم متفاوت خواهد بود. و به همین دلیل کارشناسان فروش اطلس چمن برای قسمت های مختلف آن قیمت گذاری می کنند. و به طور معمول قیمت چمن دست دوم مابین 40000 تا 60000 تومان می باشد. در خرید چمن دست دوم حتما به این نکته دقت کنید که تکه های پوسیده چمن مصنوعی به هیچ عنوان نخرید چرا که هم کیفیت ندارد و هم برای سلامتی انسان زیان آور می باشد. خرید چمن دست دوم ممکن است بعضی از مواقع به صرفه باشد در صورتی که کیفیت چمن مصنوعی بالا و ساییدگی چمن مصنوعی پایین باشد می توانید آن را بخرید و در صورتی که کیفیت چمن مصنوعی پایین و ساییدگی چمن بالا باشد خرید آن به صرفه نمی باشد.

چه مواقعی باید چمن دست دوم نخریم و از آن استفاده نکنیم؟

اگر شما برای تزیئنات خانه و یا ادارات و تجاری می خواهید از چمن مصنوعی استفاده کنید نیازی نیست که شما چمن دست دوم بگیرید چرا که ظاهر خانه و بالکن برای شما مهم است. در نتیجه استفاده از چمن دست دوم مناسب این کار نمی باشد. چمن مصنوعی به این دلیل که به مدت طولانی در فضای باز قرار گرفته ممکن است آلوده شود و باعث بیماری های مختلف شود. تمیز کردن چمن دست دوم بسیار سخت و زمان بر می باشد. به همین دلیل استفاده از چمن دست دوم برای مراکز اداری و تجاری و یاخانه ها توصیه نمی شود. اگر به فکر خرید چمن دست دوم هستید حدالامکان سعی کنید چمنی را خریداری کنید که آن محیط کم تر آلوده و دارای کیفیت باشد این مواقع احتمال خرید یک چمن دست دوم خوب صورت می گیرد. به رنگ چمن دست دوم دقت کنید که رنگ آن کدر نباشد همچنین دقت کنید که چمن دچار سوختگی نباشد. در صورتی که تمامی موارد ذکر شده را رعایت کنید می توانید یک خرید عالی داشه باشید.

خرید چمن مصنوعی دست دوم

 

آیا اطلاع دارید که چمن مصنوعی با کیفیت و استاندارد را از کجا می توان تهیه کرد؟

رضایت مشتری مهم ترین هدف اطلس چمن بوده است. این شرکت با ارائه چمن های مصنوعی با تنوع بالا، ضمانت محصولات، کیفیت بالا و قیمت مناسب همواره در کسب رضایت مشتریان کوشیده. همچنین با تجربه و تخصص بالا و ارائه مشاوره رایگان همراه با احترام به مشتریان آنها را در انتخاب چمن مصنوعی و نحوه اجرای آن راهنمایی می کند. شما مشتریان محترم برای خرید چمن دست دوم با کیفیت بالا و استاندارد که توسط  کارشناسان سایت اطلس چمن تایید می شود می توانید چمن دست دوم خود را از سایت اطلس چمن خریداری کنید.

آیا اطلاع دارید که چمن دست دوم بیشتر در کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

چمن دست دوم بیشتر در مراکز پینت بال، زمین های تنیس، زمین فوتبال، باغ و تالارها مورد استفاده قرار می گیرد. 

ارسال چمن مصنوعی به تمامی نقاط کشور

 

شما اهل هر کجای ایران که باشید می توانید برای خرید چمن مصنوعی و چمن دست دوم  یا مشاوره به سایت اطلس چمن مراجعه کنید و با دیدن عکس های چمن مصنوعی، چمن خود را انتخاب کنید. بعد از نهایی کردن سفارش توسط شما  تیم  اطلس چمن متراژی را که شما سفارش داده اید را برای  شما بسته بندی می کند و آن را برای شما ارسال می کند که طی دو تا سه روز کاری به دست شما  خواهدرسید.

 

مطالب پیشنهادی