لوگو اطلس چمن

چمن مصنوعی دست دوم

چمن مصنوعی دست دوم
09
آذر
1398
خرید چمن مصنوعی دست دوم با کیفیت در سراسر ایران برای ورزشگاه ها، باغ تالار، مهد کودک، مدرسه، محل کار، آتلیه های عکاسی و منزل با قیمت ارزان و نصب سریع و آسان

استفاده از چمن مصنوعی دست دوم کاری مقرون به صرفه است؟ ما در این مقاله شما را با معایب، دلایل استفاده و کاربرد های چمن مصنوعی دست دوم آشنا میکنیم و همچنین نکات طلایی در خرید چمن مصنوعی دست دوم را بررسی میکنیم.

دلایل استفاده از چمن مصنوعی دست دوم چیست؟

در دنیای امروز استفاده از چمن مصنوعی در بسیاری از مصارف از جمله تزئینی، ورزشگاهها، تالارها، مهد کودک، مدرسه و محل کار و به دلیل عدم نیاز به رسیدگی نسبت به چمن طبیعی بسیار حائز اهمیت بوده. اما در بعضی موارد چمن مصنوعی نسبت به کارایی که دارد به دلیل هزینه های بالا آنچنان مقرون به صرفه نبوده که در این مواقع توصیه می شود از چمن مصنوعی دست دوم استفاده شود تا هم از ویژگی های چمن مصنوعی مانند ضربه پذیری آن بهره برد و هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

نکات طلایی در خرید چمن مصنوعی دست دوم

در خرید چمن مصنوعی دست دوم می بایست به نکات مهمی از جمله عدم سابیدگی، رنگ، عدم آثار سوختگی ، عدم پارگی و حالت چمن دقت نمود. در ادامه هر کدام از این موارد را با هم بررسی می کنیم.

عدم سابیدگی و له شدگی

در بعضی موارد مانند استفاده از چمن مصنوعی در ورزشگاهها و زمین های فوتبال امکان سابیده شدن در بعضی از نقاط چمن وجود دارد به سطح و ساختار چمن دقت کنید و ازعدم سابیده شدن و خارج شدن از حالت طبیعی اطمینان حاصل کنید.

رنگ چمن مصنوعی

در هنگام خرید چمن مصنوعی دست دوم آن را از لحاظ کدر شدگی و رنگ پریدگی به خوبی بررسی کنید.

عدم آثار سوختگی

بررسی سوختگی بر اثر استعمال دخانیات و استفاده از مواد شوینده اسیدی و سفید کننده ها و از این دست اتفاقات که به بافت چمن مصنوعی صدمه میزند.

عدم پارگی

داشتن کوچکترین پارگی در چمن مصنوعی به مرور زمان و در اثر استفاده بیشتر میشود و هم زیبایی آن را تحت تاثیر قرار میدهد که دیگر جذابیتی نخواهد داشت.

حالت طبیعی چمن مصنوعی

به نخ ها و الیاف چمن مصنوعی دقت که که در اثر استفاده نادرست دفرمه نشده باشد و حالت طبیعی خود را حفظ کرده باشد و دارای ارتفاع و تراکم یکسانی باشند.

معایب چمن مصنوعی دست دوم

اکثر چمن مصنوعی های دست دو از زمین های فوتبال و فوتسال جمع آوری میشوند که سالهای زیادی مورد استفاده بوده و به همین دلیل بسیار آلوده میباشند و ممکن است دارای موادی مانند شن، سیلیس و گرانول باشد . استفاده از این نوع چمن به خصوص در مهد کودک ها باعث حساسیت های پوستی در کودکان میشود . بهتر است بعد از تهیه چمن مصنوعی دست دوم آن را به خوبی تکانده و در کارواش با مواد شوینده غیر سفید کننده و غیر اسیدی مانند شامپو فرش شستشو داد که البته کار بسیار دشواری است.

کاربرد چمن مصنوعی دست دوم

چمن مصنوعی دست دوم در چه مکانهایی کاربرد دارد؟

چمن مصنوعی دست دوم به عنوان چمن مصنوعی تزئینی در باغ آتلیه های عکاسی، باغ تالارها و همچنین به عنوان چمن مصنوعی ورزشی در زمین های ورزشی، زمین های پینت بال و ترمیم بخش های سابیده شده زمین های ورزشی کاربرد دارد.

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

قیمت چمن مصنوعی دست دوم به جنس وعوامل زیادی بستگی دارد که حدودا قیمت هر متر مربع چمن مصنوعی دست دوم از 40 هزار تومان تا 80 هزار تومان میباشد.

چمن مصنوعی دست دوم را از کجا میتوان تهیه کرد؟

شرکت اطلس چمن دارای یک دهه سابقه درخشان در فروش و نصب انواع چمن مصنوعی و ارسال آن به سراسر ایران می باشد. شما میتوانید از طریق شماره تلفن های موجود در وب سایت اطلس چمن اقدام به خرید چمن مصنوعی دست دوم کرده و اطلاعات لازم در این خصوص و قیمت چمن مصنوعی دست دوم را از کارشناسان ما کسب کنید.