پروژه چمن مصنوعی ورزشگاه تختی اردبیل

فروش و نصب چمن مصنوعی برای زمین فوتبال تختی اردبیل. در پروژه های چمن مصنوعی فوتبالی، یکی از مهمترین قسمت ها زیرسازی مناسب می باشد. در پروژه اجرای چمن مصنوعی فوتبالی در ورزشگاه تختی اردبیل، برای زیرسازی ابتدا شن و ماسه را با ماشین آلات سنگین راه سازی بر روی سطح زمین به صورت یکدست پخش کردیم. پس از آن با استفاده از غلتک زمین را محکم کردیم تا بر اثر بارش باران دچار پستی و بلندی نشود.

لایه ژئوتکستایل استفاده شده در این پروژه از نوع 600 گرمی و مرغوبترین نوع موجود در بازار می باشد. لایه ژئوتکستایل باعث می شود سطح زمین چمن مصنوعی نرم شود. همچنین برای نصب چمن مصنوعی بر روی خاک و شن و ماسه حتما باید از لایه ژئوتکستایل استفاده کرد تا طول عمر و دوام چمن مصنوعی افزایش یابد. یکی از مهمترین ویژگی های لایه ژئوتکستایل، کاهش میزان مصدومیت بازیکنان فوتبال می باشد.

پس از نصب لایه ژئوتکستایل، چمن مصنوعی را بر روی آن می چسبانیم. برای نصب چمن مصنوعی، ابتدا از حاشیه های زمین و خط کشی دور زمین شروع کردیم. پس از نصب با دقت حاشیه های زمین، رول های چمن مصنوعی را برای نصب در وسط زمین باز کرده و آنها را با نوار اتصال به هم متصل کردیم.

برای اینکه چمن مصنوعی بر اثر بازی و مسابقه فوتبال، دچار له شدگی و خوابیدگی نگردد، لا به لای الیاف چمن مصنوعی زمین چمن مصنوعی را با سیلیس و گرانول پر می کنیم. شایان ذکر است، در این پروژه از چمن مصنوعی منوفیلامنت فوتبالی با ارتفاع 50 میل استفاده شده.

نام پروژه
ورزشگاه تختی اردبیل
متراژ
8000 متر مربع
شهر
اردبیل
چمن مصنوعی
منوفیلامنت فوتبالی
طول الیاف
50 میل
نوع
فوتبالی