اطلس چمن

قیمت چمن مصنوعی

قیمت چمن مصنوعی
07
مهر
1398
اگر به دنبال خرید چمن مصنوعی با قیمت مناسب و استاندارد بالا هستید به سایت اطلس چمن مراجعه کنید تا ارزان ترین محصولات ما را مشاهده و خرید کنید.

هزینه چمن مصنوعی به جنس الیاف به کار رفته، شرکت سازنده و میزان عمر آن بستگی دارد. اطمینان داشته باشید که هر چه در زمینه چمن مصنوعی هزینه بیشتری پرداخت کنید از چمن مصنوعی با کیفیت‌تری برخوردار خواهید شد. در تولید چمن‌های مصنوعی ارزان قیمت از پوره‌های لباس و پارچه استفاده می‌کنند که پس از مدتی رنگ و کیفیت اولیه خود را از دست داده و همین‌طور باعث ایجاد حساسیت در ورزشکاران نیز می‌شود. از طرفی چمن مصنوعی‌های باکیفیت از مواد پلیمری و با استفاده تکنولوژی روز تهیه می‌شوند که عمر بالاتری داشته، لطیف و بادام هستند و همین‌طور در مدت زمان طولانی‌ رنگ سبز خود را در برابراشعه ماورای بنفش خورشید حفظ می‌کنند. ضمنا این نوع از چمن مصنوعی قابلیت مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت دارد.

خرید چمن مصنوعی روز به روز در حال توسعه است تا آنجائیکه در دکوراسیون داخلی و خارجی در سازمان ها و اماکن اداری تجاری و ویلاها مورد استفاده قرار گرفته است. اگر شما از چمن طبیعی بخواهید استفاده کنید عمر کوتاهی خواهد داشت و نیاز به مراقبت زیاد دارد علاوه بر مراقبت بیشتر نسبت به چمن مصنوعی در زمستان رشدی نخواهد داشت. امروزه استفاده از چمن مصنوعی یک راهکار بسیار مناسب برای زیبایی منازل و یا ادارات و ... خواهد بود که علاوه بر زیبایی قیمت مناسب تری نسبت به چمن طبیعی خواهد داشت.

 

طریقه نصب چمن مصنوعی چگونه است؟

پس از آنکه محاسبه متراژ را انجام دادید باید بدانید که کدام چمن برای استفاده شما مناسب تر خواهد بود در زیر به تعدادی از روشهای که می توان چمن مصنوعی را نصب کرد اشاره خواهیم کرد.

  • بریدن خطوط بازاری چمن
  • فیکس کردن لایه ی ژئوتکستایل
  • پهن کردن نوار اتصال ها برای یک تکه کردن چمن
  • پهن کردن چمن روی نوار اتصال ها و فیکس کردن آن
  • پرکردن و یکنواخت سازی سیلیس روی چمن به میزان استاندارد
  • گرانول ریزی و پخش کردن و فرچه زدن آن

آیا نگهداری و نظافت چمن مصنوعی سخت است؟

شما با نصب چمن مصنوعی دیگر نیازی به مراقبت و آبیاری و کوتاه کردن چمن مصنوعی ندارید. که این وجه تمایز چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی می باشد.

یکی دیگر از مزایای چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی نظافت و نگهداری چمن مصنوعی است نظافت و نگهداری از چمن مصنوعی بسیار آسان و ساده می باشد برخلاف اینکه چمن طبیعی پیشینه ذهنی مردم را به سوی پیچیدگی برده است چمن مصنوعی کاملا این زمینه را برطرف کرده و با نگهداری ساده می توان چند سال از آن استفاده کنیم. با انجام چند نکته خیلی مهم می توان دوام چمن مصنوعی را افزایش داد. این به این معناست که اگر در حالت طبیعی یک تا دو سال عمر کند با انجام این چند مورد می توان عمر آن را تا چندین سال افزایش داد حال بهتر است به این نکات توجه کنیم تا عمر چمن مصنوعی را افزایش دهیم. از ورود گرد و خاک به داخل چمن مصنوعی جلوگیری کنیم می‌توانیم با قرار دادن پوششی بر روی سقف محیط را ایزوله کنیم و یا اینکه پس از استفاده از چمن مصنوعی روی آن را کاور کنیم. با برس های مخصوص هر چند هفته یا ماه یکبار چمن مصنوعی را شانه کنیم تا چمن ها به یکدیگر نچسبند.جارو کردن و شانه زدن چمن مصنوعی بسیار مهمی باشد و این کار در سلامت چمن بسیار تاثیر دارد.

آیا نور خورشید رنگ چمن مصنوعی را تغییر میدهد؟

از آنجایی که چمن مصنوعی در فضای باز قرار دارد و تحت تاثیر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و گرد و خاک قرار می گیرد مسلما عوامل طبیعی می تواند تاثیر گذار باشد ولی شما با تهیه چمن مصنوعی باکیفیت و درجه یک و مواد خارجی و یووی دار می توانید در افزایش  طول عمر چمن مصنوعی قدم مثبت بردارید.

جنس چمن مصنوعی از چیست و آیا برای سلامتی انسان ضرر دارد؟

چمن‌مصنوعی از جنس پلی‌پروپیلن،پلی‌اتیلن وپلی‌آمید است. و هیچ ضرری برای سلامتی انسان نخواهد داشت.