چمن مصنوعی و خرید با محاسبه قیمت چمن مصنوعی

چمن مصنوعی با تنوع بالا، ضمانتنامه معتبر، بهترین کیفیت و خرید ارزان. ارسال و نصب سریع و آسان در سراسر ایران. قیمت چمن مصنوعی برای بالکن، تراس، ویلا،‌ مهدکودک، مدرسه، حیاط، زمین فوتبال و فوتسال. محاسبه آنلاین هزینه و لیست به روز ترین و آخرین قیمت.

محاسبه آنلاین قیمت چمن مصنوعی

انتخاب ارتفاع الیاف چمن مصنوعی

انتخاب ارتفاع الیاف چمن مصنوعی

انتخاب کاربرد چمن مصنوعی

انتخاب کاربرد چمن مصنوعی

اندازه چمن مصنوعی

اندازه چمن مصنوعی

پرکننده سیلیس و گرانول چمن مصنوعی

استفاده از پرکننده و لایه ژئوتکستایل

نحوه نصب

نحوه نصب

 
لطفا ارتفاع الیاف چمن مصنوعی را انتخاب کنید.

در انتخاب ارتفاع الیاف چمن مصنوعی دقت کنید که هر چقدر ارتفاع پایل بلندتر باشد میزان استفاده از نخ در ساخت چمن مصنوعی افزایش پیدا می کند. اما به این نکته توجه کنید که در بعضی جاها مانند زمین فوتبال ناچار به استفاده از چمن مصنوعی با ارتفاع 50 میل هستیم. در بین سنگی هم استفاده از چمن مصنوعی کوتاهتر از 20 میل جایز نیست.

لطفا نوع استفاده چمن مصنوعی را انتخاب کنید.

می توان گفت که از چمن مصنوعی در هر جایی می توان استفاده کرد. اما ما در اینجا مکان هایی که به صورت متداول از چمن مصنوعی استفاده می کنند را برای شما قرار داده ایم. اگر جایی که می خواهید چمن مصنوعی نصب کنید در این لیست نیست، یکی از نزدیکترین گزینه های را به محل مورد نظر خود انتخاب کنید.

لطفا یک عدد صحیح مثبت وارد کنید.

یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین معیارهای محاسبه هزینه چمن مصنوعی، مساحت سطح چمن مصنوعی می باشد. پس در اندازه گیری مساحت مکانی که می خواهید چمن مصنوعی کنید دقت لازم را به خرج بدهید. هر چقدر مساحت بیشتر باشد علاوه بر اینکه چمن مصنوعی بیشتری باید بخرید، چسب چمن مصنوعی، پرکننده های سیلیس و گرانول، لایه ژئوتکستایل بیشتری را هم باید خریداری کنید. همچنین هزینه نصب هم بر اساس متراژ چمن مصنوعی محاسبه می گردد.

پر کننده سیلیس و گرانول و همچنین لایه ژئوتکستایل در زمین های چمن مصنوعی برای فوتبال همیشه استفاده می گردد. پر کننده های سیلیس و گرانول از خوابیده شدن و صاف شدن الیاف چمن مصنوعی جلوگیری می کند. شما می توانید برای اینکه چمن مصنوعی پخت نشود از این پر کننده ها در چمن مصنوعی خودتان استفاده کنید. لایه ژئوتکستایل در زیر چمن مصنوعی و به عنوان یک لایه زیرین که باعث نرم شدن سطح زمین چمن مصنوعی و افزایش طول عمر چمن مصنوعی می شود.

نصب چمن مصنوعی آنقدرها هم که به نظر می رسد کار دشواری نیست. اما در نظر داشته باشید در کارهای پیچیده نیاز به تخصص و ابزار مخصوص مانند تیغ برش، چسب چمن مصنوعی و دستگاه فرچه چمن مصنوعی می باشد.

 

اگر به دنبال خرید چمن مصنوعی با قیمت مناسب هستید و اطلاعی از قیمتهای چمن مصنوعی ندارید با ما همراه باشید ما در این مقاله شما را با عوامل تاثیر گذار برقیمت چمن مصنوعی آشنا می کنیم.

لیست قیمت چمن مصنوعی

یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری در خرید چمن مصنوعی قیمت چمن مصنوعی در سال 1401 می باشد. برای خرید چمن مصنوعی همیشه سوال چمن مصنوعی متری چند برای خریداران وجود دارد. تیم اطلس چمن برای راحتی مشتریان در مشاهده قیمت، تخفیف چمن مصنوعی و انتخاب چمن مصنوعی یک لیست به روز از قیمت تمامی محصولات تولیدی خودش شرکت های دیگر و چمن مصنوعی وارداتی را آماده کرده است.

لیست قیمت چمن مصنوعی امروز 16 بهمن, 1401

چمن مصنوعی یاس
162,000 تومان
چمن مصنوعی سایا
برای قیمت تماس بگیرید
چمن مصنوعی لونا 25 میلیمتر
190,000 تومان
چمن مصنوعی پردیس
187,000 تومان
چمن مصنوعی مارال
190,000 تومان
چمن مصنوعی باران
اتمام موجودی
چمن مصنوعی اطلس
185,000 تومان
چمن مصنوعی سایه
203,000 تومان
چمن مصنوعی آرنا
210,000 تومان
چمن مصنوعی بهاری
برای قیمت تماس بگیرید
چمن مصنوعی پاییز
210,000 تومان
چمن مصنوعی آوانا
185,000 تومان
چمن مصنوعی مگنولیا
برای قیمت تماس بگیرید
چمن مصنوعی مجیک گراس
اتمام موجودی
فرچه زنی چمن مصنوعی
19,000,000 تومان
فنس چمنی
289,000 تومان

خرید چمن مصنوعی

ما راهنمایی جامع برای خرید چمن مصنوعی آماده کرده‌ایم که با بهره گیری از این راهنما اطلاعاتی کامل از چمن مصنوعی در هنگام خرید چمن مصنوعی خواهید داشت.

خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال، حیاط منزل، بالکن یا تراس و فروشگاه شما انتخابی فوق العاده می‌باشد. چمن مصنوعی اطلس چمن در هر جایی قابل استفاده و بهترین جایگزین برای چمن طبیعی است. با خرید چمن مصنوعی از تابستان خودتون لذت ببرید چون دیگر نیازی به کاشتن، آبیاری و کوتاه کردن چمن ندارید. علت خرید چمن مصنوعی بر همه تصمیماتی که برای خرید چمن مصنوعی خواهید گرفت تاثیر می‌گذارد. پس مهم است که بدانیم چرا باید چمن مصنوعی بخریم. دلایل زیادی برای خرید چمن مصنوعی وجود دارد که می‌تواند شامل موارد زیر شود.

  • در طول کل سال همواره زیباست بدون بی نظمی و گل و لای!
  • خودتان را از دردسرهای نگهداری چمن مصنوعی خلاص می‌کنید
  • برای استحکام بالای چمن مصنوعی و دوام آوردن در برابر فشارها و ضربه های کودکان و حیوانات خانگی
معنی چمن مصنوعی به انگلیسی Artificial grass یا Artificial turf می باشد.

هنگام مقایسه نمونه های چمن مصنوعی با هم، مشاهده کیفیت نخ و پشت چمن مصنوعی بسیار مهم می باشد. به علاوه رنگ مناسب چمن مصنوعی، نخ ها باید در برابر یو وی مقاوم باشند. چمن مصنوعی باید احساسی مانند چمن طبیعی را به ما بدهد. پشت چمن مصنوعی باید نفوذپذیر بوده و آب باران های سنگین از بین آن بتواند عبور کند.

خرید چمن مصنوعی
شروع قیمت از 142,000 تا 285,000
چمن مصنوعی باشگاه
مقایسه و خرید چمن مصنوعی برای باشگاه و معرفی انواع چمن مصنوعی برای قسمت های مختلف باشگاه با ویژگی های متفاوت
شروع قیمت از 190,000 تا 285,000
چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک
خرید چمن مصنوعی بین سنگی و موزاییک همراه با روش نصب و اجرای انواع مدل های چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک
شروع قیمت از 172,000 تا 285,000
چمن مصنوعی برای رستوران و کافه
مقایسه و خرید چمن مصنوعی برای رستوران و کافه به همراه ایده های جدید استفاده از چمن مصنوعی در قسمت های مختلف رستوران و کافه
شروع قیمت از 190,000 تا 285,000
چمن مصنوعی برای حیاط
خرید چمن مصنوعی برای حیاط و نکات مهم در طراحی و نصب چمن مصنوعی حیاط
شروع قیمت از 165,000 تا 285,000
چمن مصنوعی برای بالکن و تراس
مقایسه و خرید چمن مصنوعی برای انواع بالکن و تراس در ابعاد و اندازه های مختلف، مناسب برای هر نوع سبک و سلیقه
شروع قیمت از 142,000 تا 195,000
چمن مصنوعی برای مهد کودک
خرید و نصب چمن مصنوعی برای مهد کودک و نکات طلایی در انتخاب چمن مصنوعی مهد کودک
شروع قیمت از 172,000 تا 285,000
چمن مصنوعی برای روف گاردن
مزایا و خرید چمن مصنوعی برای روف گاردن و پشت بام در ابعاد و مدل های مختلف و نکات نصب آن
شروع قیمت از 172,000 تا 260,000
چمن مصنوعی برای فوتبال
مقایسه و خرید چمن مصنوعی برای فوتبال و فوتسال و بررسی مزایا، ویژگی ها و نصب چمن مصنوعی فوتبالی

شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن دارای یک دهه سابقه درخشان در فروش و نصب انواع چمن مصنوعی و ارسال آن به سراسر ایران می باشد. شما می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در وب سایت اطلس چمن برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی و خرید چمن مصنوعی اقدام کرده و اطلاعات لازم در این خصوص را از کارشناسان ما کسب کنید.

چمن مصنوعی چیست؟

چمن مصنوعی نوعی کفپوش است که سطح آن با الیافی مشابه چمن طبیعی پوشیده شده است. این الیاف که غالبا به رنگ سبز هستند، به یک لایه پلاستیکی به نام بکینگ دوخته می شوند. جنس الیاف چمن مصنوعی از پلی اورتان و پلی اتیلن می باشد. امروزه انواع مختلفی چمن مصنوعی برای کاربردهای مختلف وجود دارد. این تنوع بالای چمن مصنوعی از برش های مختلف سطح مقطع الیاف، ضخامت، میزان تراکم و ارتفاع الیاف مختلف به دست می آید. به همین دلیل چمن مصنوعی ها را به دو نوع فوتبالی و دکوراتیو میتوان دسته بندی کرد. چمن مصنوعی های فوتبالی عمدتا با ارتفاع 45 و 50 میل به بالا به بازار عرضه می شوند. اما چمن مصنوعی های دکوراتیو با ارتفاع 8 میل تا 45 میل در طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود می باشند.

فروش چمن مصنوعی برای کاربردهای مختلف

سوالی که در ذهن خریداران قبل از خرید همیشه مطرح می شود این است که، چند نوع چمن مصنوعی داریم؟‌ به طور کلی فروش چمن های مصنوعی به دو نوع چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی تقسیم بندی می شوند، که هر کدام بر اساس نوع کاربرد به انوع مختلف دسته بندی می گردند. چمن مصنوعی ورزشی بر اساس ورزش های مختلف مانند فوتبال، فوتسال ، تنیس و ... انواع مختلفی دارند. همچنین چمن های مصنوعی تزئینی بر اساس مکانی که در آن نصب می گردند متفاوت هستند. برای مثال چمن مصنوعی دور استخر که در زیر نور خورشید قرار دارد با چمن مصنوعی که برای دکور داخل رستوران بکار می رود متفاوت است. شما می توانید بر اساس نوع کاربرد، چمن مصنوعی مورد نظرتان را از شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن خریداری کنید.

فروش چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

متاسفانه در بسیاری از خانه های آپارتمانی شاهد این هستیم که از فضای بالکن به خوبی استفاده نمی شود.

بالکن تبدیل به جایی برای قرار دادن وسایل اضافه منزل شده است. شاید با خودتان بگویید که یک بالکن کوچک را چگونه می توانم تبدیل به فضای دلنشین کنم؟ جواب این سوال بسیار ساده است، شما با مشاوره گرفتن از یک طراح دکوراسیون یا مشاهده طرح های بالکن با چمن مصنوعی می توانید با خرید چمن مصنوعی برای بالکن این طرح ها را اجرا و اوقات خوشی را در تراس یا بالکن منزلتان بگذرانید.

فروش چمن مصنوعی برای حیاط

حیاط منزل می تواند محیط بسیار دنج و با صفایی برای اهل خانه باشد تا در آن انرژی از دست رفته را بازیابی کنید.

از طرفی حیاط منزل اولین تصویری است که به محض ورود به منزل افراد با آن مواجه می شوند. بنابراین زیبایی بصری و جریان انرژی مثبت در حیاط منزل از مهمترین موضوعات دکوراسیون داخلی و محوطه سازی منزل به شمار خواهد رفت. برای داشتن یک حیاط شیک، لوکس و زیبا می توانید در کنار داشتن باغچه و گل و گیاهان و درخت از چمن مصنوعی برای زیبایی هر چه بیشتر استفاده نمایید. خرید چمن مصنوعی برای حیاط ایده ای مبتکرانه جهت داشتن حیاطی زیبا و سر سبز در تمام فصول سال به شمار می رود. یکی از کاربردهای چمن مصنوعی در حیاط استفاده از چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ می باشد. اجرای چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ در حیاط از ایده های خلاقانه و کم هزینه ای است که سبب می شود تا حیاط منزل شما بسیار بی نقص، سر سبز و زیبا به نظر برسد. از دیگر کاربردهای چمن مصنوعی در حیاط می توان به استفاده از چمن مصنوعی در باغچه، چمن مصنوعی برای ورودی حیاط، چمن مصنوعی برای آلاچیق و چمن مصنوعی برای قسمت بازی کودکان در حیاط اشاره کرد. در هنگام خرید چمن مصنوعی حیاط به این موضوع دقت داشته باشید که از چمن هایی با ارتفاع الیاف بین 10 تا 35 میلیمتر بسته به نوع کاربرد انتخاب نمایید.

اگر به دنبال خرید چمن مصنوعی با قیمت مناسب هستید و اطلاعی از قیمتهای چمن مصنوعی ندارید با ما همراه باشید ما در این مقاله شما را با عوامل تاثیر گذار برقیمت چمن مصنوعی آشنا می کنیم.

کاربردهای چمن مصنوعی با توجه به قیمت آن

امروزه کاربردهای چمن مصنوعی بسیار فراتر از گذشته شده و به صورت روز افزون نیز بیشتر هم می شود. در هر جایی که فکرش را بکنید می توان چمن مصنوعی به کار برد. هر شخصی بنا به دلایلی مایل به استفاده از چمن مصنوعی می باشد. اما برای خرید چمن مصنوعی مطلع شدن از قیمت و نحوه محاسبه قیمت چمن مصنوعی یکی از چالش های پیش روی مشتریان است. در خصوص قیمت چمن مصنوعی  در هنگام خرید سوالاتی برای خریدار پیش می آید که دور از انتظار هم نیست. هر خریداری بر اساس نتیجه گیری های خودش برداشت هایی را از قیمت های اعلامی دارد و این پرسش ها به ذهنشان خطور می کند:

آیا قیمت چمن مصنوعی متری می باشد؟ در پاسخ به متری بودن محاسبه قیمت چمن مصنوعی باید بگوییم که بله قیمت چمن مصنوعی متری محاسبه می گردد و قیمت چمن مصنوعی در هر متر مربع معیار ما قرار دارد.

آیا چمن مصنوعی به صورت تکی و غیر متری به فروش می رسد؟ برخی از انواع محصولات چمن مصنوعی به صورت تایل یا نواری فروخت می شود که باید برای استعلام قیمت این نوع محصولات کمی دقت شود.

آیا نصب چمن مصنوعی رایگان است؟ برای نصب چمن مصنوعی نیاز به انجام کارهایی می باشد که توسط نصابان حرفه ای انجام می شود. همچنین چسب چمن مصنوعی برای نصب چمن مصنوعی چسب دو جزئی بسیار باکیفیت می باشد که خودش قیمت مجزایی از چمن مصنوعی دارد. البته خودتان هم می توانید چمن مصنوعی را نصب بکنید که مشاوران ما به شما در این زمینه کمک خواهند کرد.

ارتفاع نخ چمن مصنوعی بر روی قیمت چمن مصنوعی تاثیر گذار است؟ یکی از مولفه های قیمت گذاری چمن مصنوعی ارتفاع نخ به کار رفته شده بر روی چمن مصنوعی می باشد. هر چقدر ارتفاع نخ کوتاه تر باشد چمن مصنوعی ارزان تر است.

آیا هر چقدر تراکم چمن مصنوعی کمتر باشد چمن مصنوعی ارزان تر است؟ تعداد گره های عرضی و طولی چمن مصنوعی تراکم چمن مصنوعی را تشکیل می دهند و هر چقدر کمتر باشند هزینه تولید را کاهش و سرعت تولید را افزایش می دهد به همین جهت سبب ارزان تر شدن قیمت چمن مصنوعی می شود.

مقرون به صرفه بودن چمن مصنوعی

استفاده از چمن های طبیعی نسبت به گذشته به دلیل هزینه های بالای نگهداری بسیار کمتر شده است در عوض استفاده از چمن مصنوعی به دلیل هزینه های پایین و عدم نیاز به نگهداری بسیار رایج شده. مقرون به صرفه بودن قیمت چمن مصنوعی باعث شده تا انتخاب مناسبی برای زمین های ورزشی، زمین های بازی کودکان، حیاط و... باشد. چمن مصنوعی براساس جنس و کیفیتی که عرضه می شود قیمت گذاری می شود که در ادامه موارد تاثیر گذار بر این دو عامل را مورد بررسی قرار می دهیم اما نکته مهم  این است که انتخاب و استفاده از چمن مصنوعی به علت طول عمر مفید 5 تا 7 سال یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.

 

چمن مصنوعی

عوامل موثر بر قیمت چمن مصنوعی

به دلایل متعددی قیمت چمن مصنوعی در همه جا یکسان نیست و به عوامل زیادی چون کشور سازنده، جنس، ارتفاع، تراکم، وزن، شکل، متراژ و وجود سطوح شیب دار در محوطه بستگی دارد که همه این عوامل را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

کشور سازنده چمن مصنوعی

کشور سازنده چمن مصنوعی یکی از مولفه های تاثیر گذار بر قیمت چمن مصنوعی می باشد. نحوه سفارش و ارسال آن از کشور مورد نظر بر روی قیمت چمن مصنوعی می تواند تاثیر زیادی بگذارد. با توجه به نرخ ارز و سختی های واردات به دلیل تحریم ها بیشتر محصولات ساخت ایران می باشد. یا فقط الیاف چمن مصنوعی از خارج از ایرام وارد و در داخل مونتاژ می شود.

جنس چمن مصنوعی

مولفه بعدی کیفیت چمن مصنوعی است.جنس چمن مصنوعی معمولا از پلی پروپیلن، نایلون، پلی اتیلن، LSR، XTREME می باشد که توسط شرکت سازنده چمن مصنوعی مشخص می شود.که همه این موارد تاثیر به سزایی در قیمت چمن مصنوعی دارند.

ارتفاع چمن مصنوعی

یک عامل مهم در قیمت چمن مصنوعی ارتفاع چمن می باشد. در بازار چمن هایی با ارتفاع مختلف وجود دارد و بسته به نیاز مشتری به فروش می رسد. برای مثال الیاف چمن مصنوعی زمین فوتسال ارتفاع استانداردی را داراست و چمن مصنوعی تراس و کنار استخر دارای الیاف بلند تری می باشند.

تراکم چمن مصنوعی

عامل مهم بعدی که تاثیر مستقیمی بر قیمت چمن مصنوعی دارد تراکم چمن است.هر چه تراکم چمن بالا باشد قیمت آن نیز بالا می رود. توجه داشته باشید که چمن هایی که تراکم بالا دارند کیفیت و عمر بیشتری را دارا هستند و زیبایی خیره کننده ای به فضا می دهند. هزینه کردن در این مورد واقعا ارزشمند و هوشمندانه است.

وزن چمن مصنوعی

وزن چمن مصنوعی با توجه به جنس،تراکم،ارتفاع الیاف متغییر است و رابطه مستقیمی با قیمت چمن مصنوعی دارد.هر چه تراکم و ارتفاع چمن بیشتر باشد و از جنس های مرغوب تری ساخته شده باشد وزن چمن بالاتر می رود و به طبع قیمت چمن مصنوعی افزایش پیدا می کند.

شکل چمن مصنوعی

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت چمن مصنوعی شکل چمن مصنوعی است. که عموما C ، U و V شکل هستند. هر چه نفوذ پذیری بالاتر رود قیمت چمن مصنوعی کاهش می یابد.

متراژ محوطه

هر متر مربع از محوطه تعیین کننده مقدار چمن مورد نیاز و قیمت چمن مصنوعی است.

سطوح شیب دار

وجود تپه و سطوح شیب دار می تواند تاثیر به سزایی بر قیمت چمن مصنوعی داشته باشد.زیرا باعث ایجاد کار اضافی و دشوار بر روی سطح می شود.

 

نگهداری چمن مصنوعی

استفاده از چمن مصنوعی با هزینه پایین

با انتخاب چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد. همانطور که میدانید چمن مصنوعی نیازی به نگهداری و آبیاری ندارد و در هر آب و هوایی سبز و سالم باقی می ماند. اگر میخواهید از سبزی و زیبایی چمن مصنوعی در هر فصلی بهره ببرید و همچنین هزینه کمی بابت آن پرداخت کنید می توانید از ایده چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ های حیاط و بالکن استفاده کنید.استفاده از چمن مصنوعی در بین فضای سنگ و موزاییک یک ایده نوآورانه است و در عین حال با کمترین هزینه زیبایی خیره کننده ای به فضای شما می بخشد. برای اجرای این سبک باید بین سنگ ها فضایی با عرض 3 تا 6 سانتی متر ایجاد کرد و پس از ایجاد بستر سازی مناسب چمن مصنوعی را در عمق یک سانتی متری از شیار با استفاده از چسب مخصوص نصب کرد.

­­قیمت چمن مصنوعی حیاط

یکی از کاربردهای چمن مصنوعی در حیاط منازل و باغ و ویلاهای شخصی و یا تجاری می باشد. استفاده از چمن مصنوعی در حیاط از پرکاربرد ترین مصارف چمن مصنوعی است. افرادی که قصد نصب چمن مصنوعی حیاط را دارند بی شک در ابتدا مایلند تا از قیمت چمن مصنوعی حیاط مطلع شوند. برای دانستن قیمت چمن مصنوعی حیاط می بایست در مرحله اول نوع استفاده از چمن مصنوعی در حیاط را مشخص ­­­کنید. میزان قیمت چمن مصنوعی حیاط ارتباط مستقیمی با نوع کاربرد چمن مصنوعی در حیاط را دارد.

چمن مصنوعی در حیاط می تواند کاربرد های متنوعی داشته باشد. چمن مصنوعی در حیاط را به شکل های گوناگونی می توان مورد استفاده قرار داد. استفاده از چمن مصنوعی حیاط در بخش های متفاوتی از جمله چمن مصنوعی باغچه، چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ، چمن مصنوعی پله، چمن مصنوعی بر روی سطوح صاف و سخت امکان پذیر است. بنابراین قیمت اجرای چمن مصنوعی در هر کدام از این موارد متفاوت می باشد. چرا که بسته به نوع کاربرد و اجرا چمن مصنوعی مورد استفاده متراژ، ارتفاع، جنس، بافت، نوع نصب متفاوتی خواهد داشت، که تمامی این موارد همان طور که پیش تر اشاره کردیم، تاثیر بسزایی در قیمت چمن مصنوعی خواهند داشت. بنابراین برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی ابتدا نوع کاربرد چمن مصنوعی را در حیاط خود مشخص کنید. سپس با توجه به نوع کاربرد چمن مصنوعی مورد نظر و مناسب را انتخاب کرده و از کارشناسان با تجربه شرکت اطلس چمن درخواست کنید تا قیمت چمن مصنوعی حیاط را برای شما برآورد کنند.

قیمت چمن مصنوعی حیاط

قیمت چمن مصنوعی برای بالکن متری چند است

همیشه بالکن به دلیل آرامش و سکوتی که در آن نهفته است به عنوان یک استراحتگاه و و محلی دنج مورد استفاده قرار می گیرد. فضای بالکن برای نصب چمن مصنوعی فوق العاده است هم می توانید برای کف بالکن چمن مصنوعی نصب بکنید که به شما پیشنهاد می دهیم که حتما این کار را انجام بدهید و هم می توانید از چمن مصنوعی دیواری برای بالکن استفاده کنید که نمایی فوق العاده به فضای بالکن شما می دهد. برای چمن مصنوعی کف بالکن می توانید از چمن مصنوعی آریس، یاس و فیروزه که جزو مدل های چمن مصنوعی ارزان قیمت ما می باشند استفاده کنید. همچنین در قیمت های متعادل می توانید مدل های 25 و 30 میل مانند پاییز، اطلس سوزنی و آوانا را در بالکن نصب کنید. اگر به دنبال خرید مدل های گران قیمت چمن مصنوعی می باشید ما مدل های گران قیمت هم داریم که کیفیت فوق العاده ای دارند مدل رویال بلژیکی 20 و 25 میل با برای فضای بالکن بسیار مناسب و زیبنده می باشد. قیمت هر متر مربع چمن مصنوعی بالکن از 100 هزار تومان آغاز می شود که شما مشتریان عزیز با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه می توانید فضای بالکن منزلتان را به محیطی رویایی برای استفاده از اوقات فراغت خود تبدیل کنید.

هزینه نصب چمن مصنوعی

هزینه نصب چمن مصنوعی بستگی به اجرای آن دارد.به طور مثال هزینه اجرای چمن مصنوعی در یک سطح صاف نسبت به سطوح شیب دار، زاویه دار و فضای بین سنگ ها متفاوت است و این تفاوت قیمت به علت میزان چسب مصرفی و ظریف کاری است.

قیمت گذاری محصولات چمن مصنوعی

قیمت گذاری چمن مصنوعی مهمترین قسمت این کسب و کار می باشد. هر شرکتی با توجه به امتیازها، مزایا و معایب محصولات خود و مقایسه با رقبا اقدام به قیمت گذاری و درج قیمت چمن مصنوعی به منظور رسیدن به سودآوری در لیست قیمت چمن مصنوعی می کند.
شرکت های چمن مصنوعی محصولات خود را بر اساس روش‌های مختلفی قیمت گذاری می کنند. چند نمونه از این قیمت گذاری ها را در ادامه مثال می زنیم:

قیمت گذاری چمن مصنوعی بر اساس مبادله پایاپای

در این نوع قیمت گذاری چمن مصنوعی به صورت مبادله پایاپای می باشد. برای مثال چمن مصنوعی با ترموود، کاغذ دیواری و ... مبادله می شود. این نوع قیمت گذاری بیشتر در میان همکاران و در بین شرکت های چمن مصنوعی رایج است. کمتر دیده شده که مصرف کننده نهایی برای خرید چمن مصنوعی از مبادله پایاپای استفاده کند.

چانه زنی و تخفیف در هنگام فروش

در این روش فروشنده با خریدار بر سر قیمت نهایی تا رسیدن به یک قیمت توافقی چانه زنی می‌کنند. این نوع چانه زنی در کوچه و بازار وکشور ایران بسیار رایج می باشد. اما دقت کنید که از این روش نمی‌توان در فروش محصولات با مقیاس بالا استفاده کرد.

چمن مصنوعی با قیمت مقطوع

در این نوع قیمت گذاری، دیگر چانه زنی فایده‌ای ندارد. در قیمت گذاری مقطوع خریدار یا باید قیمت تعیین شده توسط فروشنده را بپذیرد یا آنرا رد کند. بیشتر فروشگاه های چمن مصنوعی از این نوع روش قیمت گذاری استفاده می کنند.

قیمت گذاری به صورت مزایده ای

در قیمت گذاری مزایده ای، فروشنده یک قیمت پایه برای چمن مصنوعی خود انتخاب می کند. خریداران هم قیمت های پیشنهادی خود را اعلام می‌کنند. محصول چمن مصنوعی به بالاترین پیشنهاد ارائه شده فروخته خواهد شد. این نوع قیمت گذاری کاربرد بسیار پایینی در فروش چمن مصنوعی دارد.

قیمت چمن مصنوعی با کره گیری

قیمت گزاری به روش کره گیری قبل از هر چیز، بررسی می‌کند که در بازار آیا رقیبی وجود دارد یا خیر. در صورت نبودن هیچ رقیبی، محصول جدید خود را با بالاترین قیمت ممکن به بازار عرضه می کند. پس از اینکه رقبا این محصول را موجود کردند، قیمت را آرام آرام کاهش می دهند.

قیمت گذاری رخنه ای چمن مصنوعی

برخی شرکت های چمن مصنوعی به منظور رخنه در بازار، محصول چمن مصنوعی خود را با سود بسیار پایین یا سر به سر به فروش می رسانند. هدف از اینکار دسترسی به بازار بیشتر و استاندارد سازی بازار می باشد.

قیمت‌گذاری دسته‌ای برای چمن مصنوعی

در این نوع قیمت گذاری، شرکت فروشنده چمن مصنوعی خرید چند محصول را در کنار هم به صورت یک‌جا با قیمت پایین‌تری عرضه می کند. برخی از فروشگاه های چمن مصنوعی چند محصول را به صورت پکیج درآورده و آن‌ها را می فروشند.

قیمت گذاری چمن مصنوعی براساس متراژ خرید

برخی از فروشندگان چمن مصنوعی طرح های فروشی را بر اساس متراژ خرید تنظیم کرده اند. هر چقدر متراژ خرید بیشتر باشد قیمت چمن مصنوعی کاهش می یابد.

دسته بندی قیمت چمن مصنوعی

مشتریان به چند دسته بر اساس خصوصیاتی که دارند دسته بندی می گردند. دسته بندی مشتریان چمن مصنوعی به صورت شرکت ها، فروشگاه ها، نصابان و مصرف کننده نهایی می باشد.

قیمت گذاری روانشناسانه

فروشندگان چمن مصنوعی اینکار را با قیمت گذاری محصولات خود به قیمتهایی که با عدد 9 ختم می‌شوند انجام می دهند. مثلاً به جای قیمت 290 هزار تومان قیمت 289 هزار تومان را برای چمن مصنوعی انتخاب می کنند. در اینگونه قیمت گذاری ها مشتریان در هنگام خرید از احساسشان برای تصمیم گیری در خرید تبعیت می کنند.

 

مطالب پیشنهادی

نظرات

مهسا

قیمت چمن های شما نسبت به سایت های دیگه خیلی بهتره. ازتون ممنونم.

د, 08/30/1401 - 11:14
سلمان

عالی و درجه یک

چ, 09/09/1401 - 16:26
ناصردرایش

این چمن هاتون درجه چنده و آیا مناسب برای کارهای سیار هم هست؟مثلا تو هر جابجایی که میشه تا چه مدت استحکام داره ؟

د, 09/14/1401 - 10:46
فروش چمن

In reply to by ناصردرایش

چمن ها از برندهای اصلی تامین و به صورت پلمپ به مشتریان عرضه می گردند. امکان جابجایی هم داره. چمن مصنوعی های اطلس چمن از 12 ماه تا 5 سال ضمانتنامه دارند.

ج, 09/18/1401 - 10:43
افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.