اطلس چمن

چمن مصنوعی بالکن

چمن مصنوعی بالکن
07
مهر
1398
با خرید چمن مصنوعی بالکن با قیمت ارزان و دوام و کیفیت بالا نشاط و سرسبزی همیشگی را به بالکن خانه بدهید.

عاشق استراحت با آرامش کامل در بالکن زیبا و سرسبز منزلتان هستید؟ می توان با کمی خوش سلیقگی و هنرمندی بالکن خانه را به محلی سرسبز، با طراوت و رویایی برای نشستن، گذراندن وقت و نوشیدن چای تبدیل کرد. چمن مصنوعی بالکن با کاربردی تزئینی در کنار گل و گیاه های بالکن و چیدمان میز و صندلی فضایی با آرامش خاصی را فراهم و می توانید روزی بسیار زیبایی را با نشستن در بالکن منزلتان آغاز کنید.

خرید چمن مصنوعی مناسب برای بالکن

چمن مصنوعی مناسب بالکن چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفتیم چمن مصنوعی بالکن یک چمن مصنوعی تزئینی است و برای دکوراسیون خانه بکار برده می شود. طراحان داخلی با بهره گیری از هنر خود از این چمن مصنوعی برای زیبا و سر سبز نشان دادن بالکن و تراس استفاده می کنند. برای اینکه بتوان چمن مصنوعی مناسب با بالکن و تراس را انتخاب کنیم باید ابتدا ببینیم نحوه استفاده ما از آن چگونه است. برخی از مواقع ما بالکن خانه را بخشی از فضای داخل خانه می دانیم و پا برهنه و بدون کفش و دمپایی به بالکن می رویم که در این شرایط می توان از چمن مصنوعی هایی تک بافت با ظاهری ساده که دارای الیاف های کوتاه بین 10 تا 25 میلیمتر هستند هم بهره برد. تا میزان آشغالگیری کمتر و قابلیت شستشوی بهتری داشته باشد. چمن های مصنوعی دو بافت آشغالگیری بیشتری دارند و برای همین شتشو و تمیز کردن آنها کار دشوارتری نسبت به شتشوی چمن مصنوعی با الیاف تک بافت است. اگر می خواهید هنگامی که در بالکن پا میگذارید حس لطافت ونرمی را احساس کنید چمن های مصنوعی با الیاف نرم را نصب کنید. پیشنهاد ما برای اینکار استفاده از چمن مصنوعی با الیاف مونو به ارتفاع 10 تا 25 میلیمتر می باشد. بسیاری از مردم در بالکن خانه خود دمپایی دارند و با دمپایی در بالکن راه می روند این افراد می توانند چمن های مصنوعی با ظاهری طبیعی و زیبا و همچنین با ارتفاع الیاف بلندتر بین 10 تا 40 سانتیمتر را در بالکن خانه خود نصب کنند.

چمن مصنوعی مناسب برای بالکن

چرا در فضای بالکن خانه خود چمن مصنوعی نصب کنم؟

بالکن خانه شما می تواند فضایی مناسب برای مطالعه و نوشیدن چای در آرامش کامل باشد این گزینه ها می تواند خستگی یک روز کاری را از تن شما در بیاورد. نصب چمن مصنوعی بهترین راه حل برای سر سبز کردن و با نشاط کردن فضاهایی است که امکان زیر سازی برای کاشت گل و گیاه یا چمن طبیعی وجود ندارد. بالکن بسیاری از خانه ها دارای ظاهری خشک است و تقریبا هم تبدیل به یک انباری کوچک برای قرار دادن وسایل شده. اما در سال های جدید بسیاری از طراحان داخلی خوش ذوق این فضا را از یاد نبرده و همیشه با نصب چمن مصنوعی در بالکن که امکان کاشت چمن طبیعی وجود ندارد تحولی تازه در موارد کاربرد چمن مصنوعی ایجاد کرده اند. نصب چمن مصنوعی در بالکن باعث افزایش نشاط در خانواده می شود. کودکان می توانند بر روی سطح نرم و با لطافت آن بازی کنند و بزرگسالان هم می توانند کارهای روزمره خود را در محیطی با نشاط انجام بدهند. با نصب چمن مصنوعی در بالکن از چندین مزیت آن به صورت همزمان بهره مند می شوید یکی از دلایل جالبی که برای نصب چمن مصنوعی در بالکن به آن توجه می کنیم دادن حس خنکی در فصل گرما به بالکن است. هنگامی که نور و گرمای خورشید جذب سنگ های بالکن می شود و گرمای بالکن غیر قابل تحمل می شود با نصب چمن مصنوعی می توان این گرما را کاهش داد و بالکن را خنک کرد.

نصب چمن مصنوعی مناسب برای بالکن

اقتصادی بودن چمن مصنوعی یکی دیگر از دلایل مهم برای نصب چمن مصنوعی در بالکن است. چمن مصنوعی نیازی به کود دادن یا کاشت تخم چمن یا آب دادن ندارد و هزینه نگهداری از چمن بسیار پایین است و با یکبار نصب چمن مصنوعی سالها از فضای سبز و با نشاط بالکن و تراس خانه بدون صرف هزینه ای برای تعمیر و نگهداری استفاده کنید.