اطلس چمن

چمن مصنوعی بالکن

چمن مصنوعی بالکن
07
مهر
1398
با خرید چمن مصنوعی بالکن با قیمت ارزان و دوام و کیفیت بالا نشاط و سرسبزی همیشگی را به بالکن خانه بدهید. عاشق استراحت با آرامش کامل در بالکن زیبا و سرسبز منزلتان هستید؟ می توان با کمی خوش سلیقگی و هنرمندی بالکن خانه را به محلی سرسبز، با طراوت و رویایی برای نشستن، گذراندن وقت و نوشیدن چای تبدیل کرد. چمن مصنوعی بالکن با کاربردی تزئینی در کنار گل و گیاه های بالکن و چیدمان میز و صندلی فضایی با آرامش خاصی را فراهم و می توانید روزی بسیار زیبایی را با نشستن در بالکن منزلتان آغاز کنید.

­­چمن مصنوعی در بالکن

بسیاری از صاحبان خانه با بالکن خود تقریباً مانند یک باغ رفتار می کنند. جای تعجب نیست که آنها تمام تلاش خود را می کنند تا ظاهر آن عالی به نظر برسد و گیاهان زیادی را در آنجا قرار دهند. متأسفانه محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد. استفاده از چمن طبیعی در بالکن ایده چندان جالبی نیست. اگرچه از نظر تئوری امکان پذیر است، اما در واقع بسیار مشکل ساز است و توجه و نگهداری زیادی را می طلبد. بسیاری از مردم زمان نگهداری و رسیدگی به چمن طبیعی را ندارند. استفاده از چمن مصنوعی برای بالکن یک راه حل خوب است، چمن مصنوعی بالکن محصولی با دوام، کاربردی، زیبا و مهمتر از همه نسبتاً ارزان است.

چمن مصنوعی در بالکن

آیا نصب چمن مصنوعی در بالکن امکان پذیر است؟

استفاده از چمن مصنوعی در فضای باز گزینه بسیار محبوبی می باشد. این یک انتخاب رایج در بین صاحبان آپارتمان است که می خواهند چیزی سبز و پر انرژی به بالکن و حیاط خود اضافه کنند. دوام بالا یکی از مزایای فوق العاده چمن مصنوعی است. برای نصب چمن مصنوعی در بالکن مکان بالکن و جهت آن مهم نیست، زیرا چمن مصنوعی به اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم بوده و نور شدید به آن آسیب نمی رساند مخصوصاً اگر چمن مصنوعی با کیفیت بالا را انتخاب کنید. چمن های با کیفیت در برابر سرما و یخ زدگی نیز مقاوم هستند. این بدان معناست که هنگام آمدن زمستان مجبور نیستید کار خاصی انجام دهید.

اگر تصمیم دارید از چمن مصنوعی بالکن استفاده کنید بودجه خود را محدود نکنید. قیمت بالاتر به معنای کیفیت بالاتر بوده و البته شباهت بالایی به چمن طبیعی خواهد داشت.

انواع چمن مصنوعی بالکن

چمن مصنوعی بالکن از چندین لایه تشکیل شده است. لایه زیرین اساسی ترین لایه آن است. این لایه نه تنها باید بادوام باشد بلکه انعطاف پذیری بالای آن بسیار مهم است. در لایه زیرین منافذی برای عبور آب و تعادل سطح رطوبت تعبیه شده است. لایه رویی از الیاف چمن مانند تشکیل شده که به لایه زیرین متصل می باشد. انواع مختلف چمن مصنوعی بالکن از نظر ارتفاع الیاف، رنگ الیاف، نوع بافت و جنس وجود دارد. الیاف چمن مصنوعی بالکن به صورت تک رشته و چند رشته ای تولید می شود.

انواع چمن مصنوعی بالکن

نصب چمن مصنوعی بالکن

آیا تصمیم گرفته اید که بالکن خود را با چمن مصنوعی بالکن تزئین کنید و حالا این سوال برایتان پیش آمده که برای نصب چمن مصنوعی بالکن از افراد متخصص کمک بگیرید یا خیر؟ باید بگوییم نصب چمن مصنوعی بالکن فوق العاده آسان است، بنابراین می توانید خودتان آن را انجام دهید و هزینه ای بابت این کار صرف نکنید. با این وجود، رعایت نکات خاصی در نصب چمن مصنوعی بالکن مهم است. به این ترتیب، می توانید مطمئن باشید که همه چیز طبق برنامه و اصولی پیش می رود

برای نصب چمن مصنوعی بالکن مراحل زیر را به ترتیب و با دقت انجام دهید:

آماده سازی سطح

سطح بالکن را آماده کنید. نوع سطح بالکن مهم نیست که موزاییک، سرامیک، بتن و یا هر چیز دیگری باشد، فقط مطمئن شوید که خشک، تمیز، یکنواخت و کمی شیب دار باشد تا آب اضافی تخلیه شود و از تجمع آن جلوگیری شود.

اندازه گیری بالکن

بالکن را اندازه بگیرید. با این کار می توانید مقدار متراژ مورد نیاز از چمن مصنوعی بالکن را متوجه شوید.سپس اندازه رول های چمن مصنوعی موجود در بازار را بررسی کنید.

انتخاب چمن مصنوعی بالکن

یک نوع چمن مصنوعی بالکن را انتخاب و تهیه کنید.

برش کاری چمن مصنوعی بالکن

چمن مصنوعی بالکن را با توجه به اندازه بالکن برش دهید. سعی کنید چمن مصنوعی را قبل از چسباندن روی سطح قرار دهید تا موج های به وجود آمده در اثر رول شدن کمی باز شود.

چسباندن چمن مصنوعی بالکن به سطح

چمن مصنوعی بالکن را به وسیله چسب چمن مصنوعی به سطح بالکن بچسبانید.

نصب چمن مصنوعی بالکن

چگونه از چمن مصنوعی بالکن مراقبت کنیم؟

مراقبت از چمن مصنوعی بسیار آسان است و نیاز به توجه زیادی ندارد.  فقط باید آن را مرتباً تمیز کنید. می توانید این کار را به سادگی با استفاده از جاروبرقی انجام دهید. برای تمیز کردن چمن مصنوعی می توانید از یک پارچه مرطوب کمک بگیرید و یا حتی آن را با آب بشویید. اگر می خواهید چمن مصنوعی حداقل برای چند سال خوب وتمیز به نظر برسد حتماً مرتباً آن را توسط فرچه چمن مصنوعی برس بزنید. به این ترتیب ، می توانید الیافی را که هنگام راه رفتن روی سطح خوابیده شده است را به حالت قبل برگردانید.

فرچه چمن مصنوعی بالکن

چمن مصنوعی در قسمتی از بالکن

برای داشتن یک بالکن با دکور خاص می توانید از چمن مصنوعی در نقاط خاصی از بالکن بهره ببرید و یا چمن مصنوعی بالکن را به صورت برش های مربعی و یا مستطیل با سنگ و یا چوب ترکیب کنید.

طراحی بالکن مینیمالیستی با استفاده از چمن مصنوعی بالکن

در واقع چمن مصنوعی برای هر نوع طراحی بالکن مناسب است. در فضاهای بسیار طبیعی، سنتی و یا شبیه روستا قابلیت اجرا دارد. همچنین شما می توانید آن را با مواد اولیه دیگری مانند بتن ترکیب کنید.

استفاده از چمن مصنوعی بالکن و ترکیب آن با اسلب بتنی بسیار زیبا به نظر می رسد و یک طراحی بالکن مینیمالیستی به شما می دهد.

بالکن مینیمالیستس با چمن مصنوعی

استفاده از چمن مصنوعی بالکن با الهام از طبیعت

یک چمن مصنوعی بالکن با کیفیت بالا تقریباً از چمن طبیعی قابل تشخیص نیست و برای ترکیب با عناصر چوبی و حصیری مناسب است. با الهام از طبیعت و ترکیب چمن مصنوعی بالکن با چوب و حصیر می توان یک فضای دنج را به وجود آورد. تنها چیزی که باید اضافه کنید مبلمان و نورپردازی مناسب است در این صورت شما عاشق بالکن خود می شوید.

ترکیب چمن مصنوعی و حصیر

خرید چمن مصنوعی مناسب برای بالکن

چمن مصنوعی مناسب بالکن چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفتیم چمن مصنوعی بالکن یک چمن مصنوعی تزئینی است و برای دکوراسیون خانه بکار برده می شود. طراحان داخلی با بهره گیری از هنر خود از این چمن مصنوعی برای زیبا و سر سبز نشان دادن بالکن و تراس استفاده می کنند. برای اینکه بتوان چمن مصنوعی مناسب با بالکن و تراس را انتخاب کنیم باید ابتدا ببینیم نحوه استفاده ما از آن چگونه است. برخی از مواقع ما بالکن خانه را بخشی از فضای داخل خانه می دانیم و پا برهنه و بدون کفش و دمپایی به بالکن می رویم که در این شرایط می توان از چمن مصنوعی هایی تک بافت با ظاهری ساده که دارای الیاف های کوتاه بین 10 تا 25 میلیمتر هستند هم بهره برد. تا میزان آشغالگیری کمتر و قابلیت شستشوی بهتری داشته باشد. چمن های مصنوعی دو بافت آشغالگیری بیشتری دارند و برای همین شتشو و تمیز کردن آنها کار دشوارتری نسبت به شتشوی چمن مصنوعی با الیاف تک بافت است. اگر می خواهید هنگامی که در بالکن پا میگذارید حس لطافت ونرمی را احساس کنید چمن های مصنوعی با الیاف نرم را نصب کنید. پیشنهاد ما برای اینکار استفاده از چمن مصنوعی با الیاف مونو به ارتفاع 10 تا 25 میلیمتر می باشد. بسیاری از مردم در بالکن خانه خود دمپایی دارند و با دمپایی در بالکن راه می روند این افراد می توانند چمن های مصنوعی با ظاهری طبیعی و زیبا و همچنین با ارتفاع الیاف بلندتر بین 10 تا 40 سانتیمتر را در بالکن خانه خود نصب کنند.

چمن مصنوعی مناسب برای بالکن

چرا در فضای بالکن خانه خود چمن مصنوعی نصب کنم؟

بالکن خانه شما می تواند فضایی مناسب برای مطالعه و نوشیدن چای در آرامش کامل باشد این گزینه ها می تواند خستگی یک روز کاری را از تن شما در بیاورد. نصب چمن مصنوعی بهترین راه حل برای سر سبز کردن و با نشاط کردن فضاهایی است که امکان زیر سازی برای کاشت گل و گیاه یا چمن طبیعی وجود ندارد. بالکن بسیاری از خانه ها دارای ظاهری خشک است و تقریبا هم تبدیل به یک انباری کوچک برای قرار دادن وسایل شده. اما در سال های جدید بسیاری از طراحان داخلی خوش ذوق این فضا را از یاد نبرده و همیشه با نصب چمن مصنوعی در بالکن که امکان کاشت چمن طبیعی وجود ندارد تحولی تازه در موارد کاربرد چمن مصنوعی ایجاد کرده اند. نصب چمن مصنوعی در بالکن باعث افزایش نشاط در خانواده می شود. کودکان می توانند بر روی سطح نرم و با لطافت آن بازی کنند و بزرگسالان هم می توانند کارهای روزمره خود را در محیطی با نشاط انجام بدهند. با نصب چمن مصنوعی در بالکن از چندین مزیت آن به صورت همزمان بهره مند می شوید یکی از دلایل جالبی که برای نصب چمن مصنوعی در بالکن به آن توجه می کنیم دادن حس خنکی در فصل گرما به بالکن است. هنگامی که نور و گرمای خورشید جذب سنگ های بالکن می شود و گرمای بالکن غیر قابل تحمل می شود با نصب چمن مصنوعی می توان این گرما را کاهش داد و بالکن را خنک کرد.

نصب چمن مصنوعی مناسب برای بالکن

اقتصادی بودن چمن مصنوعی یکی دیگر از دلایل مهم برای نصب چمن مصنوعی در بالکن است. چمن مصنوعی نیازی به کود دادن یا کاشت تخم چمن یا آب دادن ندارد و هزینه نگهداری از چمن بسیار پایین است و با یکبار نصب چمن مصنوعی سالها از فضای سبز و با نشاط بالکن و تراس خانه بدون صرف هزینه ای برای تعمیر و نگهداری استفاده کنید.

خرید چمن مصنوعی بالکن

خرید چمن مصنوعی بالکن یک ایده بسیار خلاقانه و نوآورانه برای داشتن فضایی سر سبز و نشاط آور در فضای بالکن است. شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن دارای یک دهه سابقه درخشان در فروش و نصب انواع چمن مصنوعی و ارسال آن به سراسر ایران می باشد. شما می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در وب سایت اطلس چمن اقدام به خرید چمن مصنوعی بالکن کرده و اطلاعات لازم در این خصوص را از کارشناسان با تجربه ما کسب نمایید.