اطلس چمن

خرید چمن مصنوعی

خرید چمن مصنوعی
04
تير
1398
ما راهنمایی جامع برای خرید چمن مصنوعی آماده کرده‌ایم که با بهره گیری از این راهنما اطلاعاتی کامل از چمن مصنوعی در هنگام خرید چمن مصنوعی خواهید داشت.

خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال، حیاط منزل، بالکن یا تراس و فروشگاه شما انتخابی فوق العاده می‌باشد. چمن مصنوعی اطلس چمن در هر جایی قابل استفاده و بهترین جایگزین برای چمن طبیعی است. با خرید چمن مصنوعی از تابستان خودتون لذت ببرید چون دیگر نیازی به کاشتن، آبیاری و کوتاه کردن چمن ندارید. علت خرید چمن مصنوعی بر همه تصمیماتی که برای خرید چمن مصنوعی خواهید گرفت تاثیر می‌گذارد. پس مهم است که بدانیم چرا باید چمن مصنوعی بخریم. دلایل زیادی برای خرید چمن مصنوعی وجود دارد که می‌تواند شامل موارد زیر شود.

  • در طول کل سال همواره زیباست بدون بی نظمی و گل و لای!
  • خودتان را از دردسرهای نگهداری چمن مصنوعی خلاص می‌کنید
  • برای استحکام بالای چمن مصنوعی و دوام آوردن در برابر فشارها و ضربه های کودکان و حیوانات خانگی

قیمت چمن مصنوعی

اولین گام برای خرید چمن مصنوعی تنظیم بودجه برای اینکار است. قیمت چمن مصنوعی و بودجه شما عامل تعیین کننده در نوع چمن مصنوعی هایی است که به آنها نگاه می‌کنید. شما حتما نمی‌خواهید عاشق یک نوع چمن مصنوعی شوید که خرید آن برایتان هزینه سنگینی داشته باشد. بیشتر چمن مصنوعی ها بر اساس متر مربع فروخته می‌شوند. بنابراین با یک دو دوتا چهار تا کردن مبلغی که میتوانید برای خرید هر متر مربع چمن مصنوعی پرداخت کنید را بدست می‌آورید و این مبلغ به در انتخاب نوع چمن مصنوعی در محدوده قیمتی مناسب برای شما، به شما کمک می‌کند. با مقایسه قیمت چمن مصنوعی ها برای نصب چمن مصنوعی مورد نظرتان با نصاب چمن مصنوعی به اندازه بودجه خودتان صحبت کنید.

کیفیت چمن مصنوعی

کیفیت چمن مصنوعی یکی از فاکتورهای مهم در خرید چمن مصنوعی است. چمن مصنوعی مناسب با جایی که می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید.

ارتفاع پایل یا الیاف چمن مصنوعی

چمن مصنوعی با توجه به مورد به کارگیری با ارتفاع الیاف مختلفی ساخته می‌شود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. چمن مصنوعی های بلندتر با ارتفاع نخ در حدود 30 میلی متر جلوه ای زیباتر و لوکس دارند در عوض چمن مصنوعی های کوتاه با ارتفاع نخ 16 تا 27 میلی متر آراسته تر و برای کودکان و حیوانات خانگی بیشتر مناسب هستند.

وزن چمن مصنوعی

چمن مصنوعی با کیفیت باید سنگین باشد. وزن چمن مصنوعی با کیفیت باید 2 تا 3 کیلو گرم در متر مربع باشد. در هنگام نصب چمن مصنوعی توسط خودتان، وزن چمن مصنوعی یکی از مولفه های مهم آن می‌باشد. چون خود شما باید رول چمن مصنوعی را بلند و به اطراف حرکت دهید.

رنگ چمن مصنوعی

وجود دو عنصر ساقه و برگ در چمن مصنوعی و ترکیب رنگ های آنها با هم باعث شده انتخاب های زیادی برای رنگ چمن مصنوعی داشته باشیم. شما می توانید چمن مصنوعی که جلوه ای طبیعی دارد یا چمن مصنوعی با رنگ سبز تیره یا سبز روشن را انتخاب کنید. در کل انتخاب همه اینها به شما بستگی دارد و هر رنگی که فکر می‌کنید به شما احساس بهتری می‌دهد را برای چمن مصنوعی خودتان می توانید انتخاب کنید.

نمونه چمن مصنوعی

هنگام مقایسه نمونه های چمن مصنوعی با هم، مشاهده کیفیت نخ و پشت چمن مصنوعی بسیار مهم می باشد. به علاوه رنگ مناسب چمن مصنوعی، نخ ها باید در برابر یو وی مقاوم باشند. چمن مصنوعی باید احساسی مانند چمن طبیعی را به ما بدهد. پشت چمن مصنوعی باید نفوذپذیر بوده و آب باران های سنگین از بین آن بتواند عبور کند.

خرید انواع چمن مصنوعی

به طور کلی چمن های مصنوعی به دو نوع چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی تقسیم بندی می شوند که هر کدام بر اساس نوع کاربرد به انوع مختلف دسته بندی می گردند. چمن مصنوعی ورزشی بر اساس ورزش های مختلف مانند فوتبال، فوتسال ، تنیس و ... انواع مختلفی دارند. همچنین چمن های مصنوعی تزئینی بر اساس مکانی که در آن نصب می گردند متفاوت هستند برای مثال چمن مصنوعی دور استخر که در زیر نور خورشید قرار دارد با چمن مصنوعی که برای دکور داخل رستوران بکار می رود متفاوت است. شما می توانید بر اساس نوع کاربرد چمن مصنوعی مورد نظرتان را از شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن خریداری کنید.