لوگو اطلس چمن

خرید چمن مصنوعی

خرید چمن مصنوعی
04
تير
1398
ما راهنمایی جامع برای خرید چمن مصنوعی آماده کرده‌ایم که با بهره گیری از این راهنما اطلاعاتی کامل از چمن مصنوعی در هنگام خرید چمن مصنوعی خواهید داشت.

خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال، حیاط منزل، بالکن یا تراس و فروشگاه شما انتخابی فوق العاده می‌باشد. چمن مصنوعی اطلس چمن در هر جایی قابل استفاده و بهترین جایگزین برای چمن طبیعی است. با خرید چمن مصنوعی از تابستان خودتون لذت ببرید چون دیگر نیازی به کاشتن، آبیاری و کوتاه کردن چمن ندارید. علت خرید چمن مصنوعی بر همه تصمیماتی که برای خرید چمن مصنوعی خواهید گرفت تاثیر می‌گذارد. پس مهم است که بدانیم چرا باید چمن مصنوعی بخریم. دلایل زیادی برای خرید چمن مصنوعی وجود دارد که می‌تواند شامل موارد زیر شود.

  • در طول کل سال همواره زیباست بدون بی نظمی و گل و لای!
  • خودتان را از دردسرهای نگهداری چمن مصنوعی خلاص می‌کنید
  • برای استحکام بالای چمن مصنوعی و دوام آوردن در برابر فشارها و ضربه های کودکان و حیوانات خانگی

هنگام مقایسه نمونه های چمن مصنوعی با هم، مشاهده کیفیت نخ و پشت چمن مصنوعی بسیار مهم می باشد. به علاوه رنگ مناسب چمن مصنوعی، نخ ها باید در برابر یو وی مقاوم باشند. چمن مصنوعی باید احساسی مانند چمن طبیعی را به ما بدهد. پشت چمن مصنوعی باید نفوذپذیر بوده و آب باران های سنگین از بین آن بتواند عبور کند.

قیمت چمن مصنوعی

اولین گام برای خرید چمن مصنوعی تنظیم بودجه برای اینکار است. قیمت چمن مصنوعی و بودجه شما عامل تعیین کننده در نوع چمن مصنوعی هایی است که به آنها نگاه می‌کنید. شما حتما نمی‌خواهید عاشق یک نوع چمن مصنوعی شوید که خرید آن برایتان هزینه سنگینی داشته باشد. بیشتر چمن مصنوعی ها بر اساس متر مربع فروخته می‌شوند. بنابراین با یک دو دوتا چهار تا کردن مبلغی که میتوانید برای خرید هر متر مربع چمن مصنوعی پرداخت کنید را بدست می‌آورید و این مبلغ به در انتخاب نوع چمن مصنوعی در محدوده قیمتی مناسب برای شما، به شما کمک می‌کند. با مقایسه قیمت چمن مصنوعی ها برای نصب چمن مصنوعی مورد نظرتان با نصاب چمن مصنوعی به اندازه بودجه خودتان صحبت کنید.

مکان مورد نظرتان برای نصب چمن مصنوعی اساسی ترین نقش را برای تعیین قیمت تمام شده خرید چمن مصنوعی بازی می کند. همیشه قبل از خرید چمن مصنوعی مکانی که می خواهیم چمن مصنوعی نصب کنیم را انتخاب می کنیم. سپس طرح خود را بر روی کاغذ می کشیم یا به طراح می دهیم و آن را برای ما روی کامپیوتر پیاده سازی می کند. حال که مکان و طرح چمن مصنوعی را داریم، می توانیم متراژ مورد نیاز چمن مصنوعی را نیز به دست بیاوریم. با داشتن این اطلاعات به راحتی می توانیم استعلام قیمت خرید چمن مصنوعی را از فروشگاه های چمن مصنوعی بگیریم.

تاثیر کیفیت جنس چمن مصنوعی بر روی قیمت

کیفیت چمن مصنوعی یکی از فاکتورهای مهم در خرید چمن مصنوعی و تعیین قیمت چمن مصنوعی است. جنس چمن مصنوعی مناسب با جایی که می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید.

تعیین قیمت چمن مصنوعی بر اساس ارتفاع پایل یا الیاف چمن مصنوعی

چمن مصنوعی با توجه به مورد به کارگیری با ارتفاع الیاف مختلفی ساخته می‌شود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. چمن مصنوعی های بلندتر با ارتفاع نخ در حدود 30 میلی متر جلوه ای زیباتر و لوکس دارند در عوض چمن مصنوعی های کوتاه با ارتفاع نخ 16 تا 27 میلی متر آراسته تر و برای کودکان و حیوانات خانگی بیشتر مناسب هستند. هر چقدر الیاف چمن مصنوعی بلندتر باشد قیمت آن گران تر و هر چقدر کوتاه تر باشد قیمت آن ارزان تر است.

تعیین قیمت چمن مصنوعی بر اساس تراکم

مقدار نخ استفاده شده و همچنین زمان صرف شده برای تولید چمن مصنوعی پر تراکم بیشتر از مدل های کم تراکم می باشد. به همین دلیل هزینه تمام شده تولید چمن مصنوعی پرتراکم بیشتر و سبب گران تر شدن قیمت چمن مصنوعی می شود. در عوض چمن مصنوعی های پر تراکم زیبایی و دوام بیشتری نسبت به کم تراکم ها دارند.

آیا وزن چمن مصنوعی قیمت چمن مصنوعی را بیشتر می کند؟

چمن مصنوعی با کیفیت باید سنگین باشد. وزن چمن مصنوعی با کیفیت باید 2 تا 3 کیلو گرم در متر مربع باشد. پس هرچقدر وزن چمن مصنوعی سبک تر باشد قیمت آن هم ارزان تر می شود. در هنگام نصب چمن مصنوعی توسط خودتان، وزن چمن مصنوعی یکی از مولفه های مهم آن می‌باشد. چون خود شما باید رول چمن مصنوعی را بلند و به اطراف حرکت دهید.

تاثیر رنگ چمن مصنوعی بر روی قیمت

چمن مصنوعی ها شامل تک رنگ، دو رنگ یا 4 رنگ می باشند. به این صورت که در اگر بافت چمن مصنوعی از یک نخ استفاده شود تک رنگ است. اگر از دونخ استفاده شود 2 رنگ و از 4 نخ استفاده شود 4 رنگ می باشد. وجود دو عنصر ساقه و برگ در چمن مصنوعی و ترکیب رنگ های آنها با هم باعث شده انتخاب های زیادی برای رنگ چمن مصنوعی داشته باشیم. شما می توانید چمن مصنوعی که جلوه ای طبیعی دارد یا چمن مصنوعی با رنگ سبز تیره یا سبز روشن را انتخاب کنید. در کل انتخاب همه اینها به شما بستگی دارد و هر رنگی که فکر می‌کنید به شما احساس بهتری می‌دهد را برای چمن مصنوعی خودتان می توانید انتخاب کنید.

خرید چمن مصنوعی برای کاربردهای مختلف

سوالی که در ذهن خریداران قبل از خرید همیشه مطرح می شود این است که، چند نوع چمن مصنوعی داریم؟‌ به طور کلی چمن های مصنوعی به دو نوع چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی تقسیم بندی می شوند که هر کدام بر اساس نوع کاربرد به انوع مختلف دسته بندی می گردند. چمن مصنوعی ورزشی بر اساس ورزش های مختلف مانند فوتبال، فوتسال ، تنیس و ... انواع مختلفی دارند. همچنین چمن های مصنوعی تزئینی بر اساس مکانی که در آن نصب می گردند متفاوت هستند برای مثال چمن مصنوعی دور استخر که در زیر نور خورشید قرار دارد با چمن مصنوعی که برای دکور داخل رستوران بکار می رود متفاوت است. شما می توانید بر اساس نوع کاربرد چمن مصنوعی مورد نظرتان را از شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن خریداری کنید.

خرید چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

متاسفانه در بسیاری از خانه های آپارتمانی شاهد این هستیم که از فضای بالکن به خوبی استفاده نمی شود. و بالکن تبدیل به جایی برای قرار دادن وسایل اضافه منزل شده است. شاید با خودتان بگویید که یک بالکن کوک را گونه می توانم تبدیل به فضای دلنشین کنم؟ جواب این سوال بسیار ساده است، شما با مشاوره گرفتن از یک طراح دکوراسیون یا مشاهده طرح های بالکن با چمن مصنوعی می توانید با خرید چمن مصنوعی برای بالکن این طرح ها را اجرا و اوقات خوشی را در تراس یا بالکن منزلتان بگذرانید.

خرید چمن مصنوعی برای حیاط

حیاط منزل می تواند محیط بسیار دنج و با صفایی برای اهل خانه باشد تا در آن انرژی از دست رفته را بازیابی کنید. از طرفی حیاط منزل اولین تصویری است که به محض ورود به منزل افراد با آن مواجه می شوند. بنابراین زیبایی بصری و جریان انرژی مثبت در حیاط منزل از مهمترین موضوعات دکوراسیون داخلی و محوطه سازی منزل به شمار خواهد رفت. برای داشتن یک حیاط شیک، لوکس و زیبا می توانید در کنار داشتن باغچه و گل و گیاهان و درخت از چمن مصنوعی برای زیبایی هر چه بیشتر استفاده نمایید. خرید چمن مصنوعی برای حیاط ایده ای مبتکرانه جهت داشتن حیاطی زیبا و سر سبز در تمام فصول سال به شمار می رود. یکی از کاربردهای چمن مصنوعی در حیاط استفاده از چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ می باشد. اجرای چمن مصنوعی بین موزاییک و سنگ در حیاط از ایده های خلاقانه و کم هزینه ای است که سبب می شود تا حیاط منزل شما بسیار بی نقص، سر سبز و زیبا به نظر برسد. از دیگر کاربردهای چمن مصنوعی در حیاط می توان به استفاده از چمن مصنوعی در باغچه، چمن مصنوعی برای ورودی حیاط، چمن مصنوعی برای آلاچیق و چمن مصنوعی برای قسمت بازی کودکان در حیاط اشاره کرد. در هنگام خرید چمن مصنوعی حیاط به این موضوع دقت داشته باشید که از چمن هایی با ارتفاع الیاف بین 10 تا 35 میلیمتر بسته به نوع کاربرد انتخاب نمایید.

خرید چمن مصنوعی حیاط

خرید چمن مصنوعی برای محیط کار

محیط کار از جمله مکان هایی است که زمان زیادی را افراد در آن سپری می کنند. داشتن روحیه و انگیزه بالا سبب بالا رفتن انرژی کارمندان و در نتیجه افزایش راندمان کاری آنها خواهد شد. دکوراسیون محل کار و رنگ هایی که در آن به کار برده می شود می تواند روحیه بخش باشد. داشتن محلی برای صرف نهار و یا بالکن و تراسی که اعضا بتوانند در آن چای و قهوه بنوشند و انرژی خود را بازیابی کنند از موضوعات مهم می باشد. استفاده از چمن مصنوعی در محیط کار برای صرف نهار،کفپوش در تراس، و یا استفاده از آن و به عنوان دیوار سبز بسیار هوشمندانه به شمار می رود. چرا که رنگ سبز چمن مصنوعی با القای حس سر زندگی و شادابی طبیعیت خستگی کار را تا حد زیادی از بین خواهد برد و سبب افزایش روحیه مضاعف به افراد خواهد شد.

خرید چمن مصنوعی برای روف گاردن

با زندگی ماشینی و پر هیاهوی امروز پس از بازگشت به منزل نیاز به یک محیط مملو از آرامش در یه فضای باز بسیار محسوس می باشد. محیطی که بتوان در آن انرژی مثبت دریافت کرد، با خانواده وقت گذراند، مطالعه کرد، یک فنجان قهوه نوشید و یا غذا سرو کرد. داشتن روف گاردن و یا بام سبز می تواند این نیاز انسان را برآورده کند. به تازگی طراحان دکوراسیون با اجرای ایده های خلاقانه و بسیار زیبا در پشت بام منزل با استفاده از آلاچیق، گیاهان طبیعی و مصنوعی و کفپوش مناسب روف گاردن های بسیار لوکس و زیبا طراحی می کنند. خرید چمن مصنوعی برای روف گاردن ایده بسیار هوشمندانه ای می باشد. چرا که شما با استفاده از چمن مصنوعی روف گاردنی خواهید داشت که در تمام طول سال سبز خواهد بود و نیازی به کف سازی و ایجاد سیستم آبیاری برای چمن طبیعی نخواهید داشت و به آسان ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین شکل ممکن صاحب روف گاردنی زیبا و شیک خواهید شد.

خرید چمن مصنوعی برای رستوران و کافه

امروزه کافه و رستوران هایی زیادی وجود دارد تا برای نوشیدن یک فنجان قهوه با دوستان و یا صرف صبحانه، نهار و یا شام به آنجا مراجعه می کنیم. برای انتخاب یک رستوران و کافه پس از کیفیت ارائه خدمات و مواد غذایی زیبایی دکوراسیون آن بسیار مهم می باشد. چرا که بودن در فضای شیک و تمیز لذت بودن در آن محیط را بیشتر خواهد کرد. چمن مصنوعی یکی از بهترین متریالی است که برای دکوراسیون داخلی و محوطه سازی رستوران و کافه می توان مورد استفاده قرارد داد. اکثر صاحبان رستوران ها و کافه ها به دلیل سهولت در نصب و نگهداری آسان و صد البته زیبایی بی نظیر از چمن مصنوعی برای دیزاین فضای خود استفاده می کنند. خرید چمن مصنوعی برای رستوران و کافه می تواند از بهترین اقدامات برای جذب مشتری باشد.

خرید چمن مصنوعی برای رستوران و کافه

خرید چمن مصنوعی برای ویلا و باغ

امروزه بسیاری از افراد برای دور شدن از شلوغی و هیاهوی شهر و استراحت برای آخر هفته و تعطیلات به ویلا و باغ های خود در اطراف شهر سفر می کنند. داشتن یک ویلا و یا باغ سرسبز در محلی خوش آب و هوا برای گذراندن تعطیلات آخر هفته بسیار عالی است به شرط این که هنگامی که وارد ویلا شدید با علف های هرز و چمن های قد کشده نا مرتب و یا خشک شده روبرو نشوید و مجبور نباشید کل زمان استراحت خود را صرف نگهداری، مراقبت و تمیز کردن فضای سبز بکنید. خرید چمن مصنوعی و اجرای آن در باغ و ویلا ایده بسیار کاربردی و هوشمندانه ای است، چرا که با نصب چمن مصنوعی در ویلا و باغ دیگر نیازی به آبیاری، چمن زنی، کود دهی، سمپاشی ودیگر مراقبت های لازم نیست و همیشه از منظره سرسبز و چهره شاداب آن لذت خواهید برد. امروزه چمن مصنوعی های تولید شده زیادی وجو دارد که از نظر ظاهری تفاوتی با چمن طبیعی ندارد و بدون لمس کردن آن متوجه تفاوت آن با چمن طبیعی نخواهید شد. شما می توانید از چمن مصنوعی در کاربردهای متفاوت در ویلا و باغ خود بهره ببرید. از چمن مصنوعی می توان برای حیاط، تراس، بین سنگ و موزاییک، دور استخر، باغچه و ... در ویلا و باغ استفاده کرد.

خرید چمن مصنوعی برای باشگاه بدنسازی

باشگاه بدنسازی یکی از مکان های پر تردد محسوب می شود. از این نظر انتخاب یک کفپوش مناسب که داری مقاومت بالا باشد بسیار مهم است. کفپوشی که برای باشگاه بدنسازی انتخاب می شود علاوه بر داشتن مقاومت می بایست دارای انعطاف فوق العاده، ظاهر زیبا، نظافت و نگهداری آسان باشد. چمن مصنوعی باشگاه می تواند انتخاب بسیار مناسبی به عنوان کفپوش برای باشگاه های بدنسازی باشد. چمن مصنوعی به واسطه داشتن رنگ سبز و ظاهرشاداب و سرزنده القا کننده انرژی مثبت و ایجاد انگیزه در ورزشکاران می شود و همین امر می تواند جاذب مشتری برای باشگاه های بدنسازی باشد. چمن مصنوعی باشگاه علاوه بر ظاهر جذاب و دلنشینی که دارد از نصب سریع برخوردار بوده و به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توان آن را در باشگاه بدنسازی نصب کرد. برای خرید چمن مصنوعی باشگاه حتما به این موضوع دقت داشته باشید که برای مکان های مختلف باشگاه مانند ورودی، رختکن، بخش حرکات نرمشی و بخش کراس فیت از چمن مصنوعی های با ارتفاع و تراکم مناسب استفاده کنید تا دوام و ماندگاری بالاتری داشته باشد. کفپوش گرانول با رویه چمن مصنوعی محصول جدید شرکت اطلس چمن گستر است که بسیار مناسب برای استفاده در باشگاه بدنسازی می باشد. این کفپوش نرم درای لایه زیرین 23 میلیمتری دارای انعطاف و مقاومت بسیار بالا بوده که آن را برای استفاده در مکان های ورزشی بسیار مناسب کرده است.

خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

فوتبال یکی از هیجان انگیزترین و پر طرافدارترین ورزش ها در دنیا محسوب می شود. زمین فوتبال یکی از دلایل جذابیت این بازی است. جذابیت رنگ سبز و دارا بودن استاندارد های لازم چمن را به بهترین زمین برای فوتبال مبدل کرده است. اما امکان رشد چمن طبیعی در همه اقلیم ها وجود نخواهد داشت. همچنین در صورت رشد چمن نیاز به نگهداری، ابیاری، چمن زنی و صرف وقت برای رشد چمن باعث شده که از چمن مصنوعی فوتبال برای زمین فوتبال استفاده شود. چمن مصنوعی فوتبال بافت و ویژگی متفاوتی از چمن مصنوعی تزئینی داشته تا استاندارد های لازم برای بازی فوتبال را داشته باشد و حرکت توپ بر روی چمن به درستی صورت گیرد. چمن مصنوعی تزئینی به هیچ عنوان مناسب زمین فوتبال نمی باشند. چمن مصنوعی های فوتبالی دارای ارتفاع الیاف 50 تا 55 میلیمتر می باشند که بین الیاف آن از پر کننده هایی چون سیلیس و گرانول استفاده می شود. خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال و نصب آن اقدامی درست و اصولی می باشد. چرا که چمن مصنوعی فوتبال طول عمر 10 تا 12 سال خواهد داشت و در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید داری مقاومت بوده و دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نخواهد شد. برای داشتن زمین فوتبال زیبا تر و اصولی تر می توانید از چمن مصنوعی زبرا شرکت اطلس چمن گستر استفاده کنید. خطوط راه راه سبز تیره و روشن چمن مصنوعی فوتبالی علاوه بر داشتن ظاهر حرفه ای سبب کاهش خطای دید داور نیز خواهد شد.

خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتسال

فوتسال همان فوتبال است است که در زمین های کوچکتر و در اکثر موارد در سالن های سر پوشیده برگزار می شود. به دلیل سر پوشیده بودن زمین های فوتسال امکان رشد چمن در آن وجود ندارد به همین دلیل برای کفپوش زمین فوتسال از کفپوش های بهم پیوسته و یا چمن مصنوعی استفاده می شود. چمن مصنوعی در مقایسه با کفپوش های بهم پیوسته مناسب تر می باشد. علت مناسب تر بودن چمن مصنوعی نسبت کفپوش های دیگر جذابیت بصری آن بوده و همچنین بازی بر روی چمن بهتر صورت گرفته و از مصدومیت بازیکنان نیز جلوگیری خواهد شد. شما می توانید جهت خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتسال با مشاوران شرکت اطلس چمن گستر تماس حاصل کرده و مشاوره لازم را در این خصوص دریافت نموده و پس از آن چمن مصنوعی فوتسال مورد نظر را سفارش داده و خریداری نمایید.

خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتسال